Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/12/2011 15:31:00

zaten kutuda da 3 aylık bebek için 150cc yazıyor yani nefes hanım karnını doyurmaya çalışmış, obur değil bence:)

08/12/2011 15:31:00

ya öle diolar ama çiçni okuosun bi dünya şey çıkıo, huggiesin yenidoğanı öle sadece pamuk ve su yazıo içinde tek farkı parfüm yok :(

evde makyaj temizleme pamuğunu ıslatıcam denedim oluo :) "doğal" dediklerini de dışarıda kullanıcam

08/12/2011 15:37:00

berrak haklsın aslında ama ben genelde çok dikkat ederim bulyonlar, hazır çorbalar, köfte harçları lezztlendiricler, cips, kola tüketmem meyve suyumu kendim yapmaya çalışırım nerden yırtsak kârdır die, ama o daha çok küçük kıyamıorum herşeyi doğal olsun en az zararı alsın istiorum. beslenmeden temizliğe her konuda, annelik işte bi nevi delilik hali...

08/12/2011 15:54:00

ben de kesinlikle sokmam havuza

08/12/2011 16:00:00

Berrak sokma havuza..klor bizim icin bile cok tehlikeli..ki nefes daha cok minik..o bebekler icin yuzme egitimi yapilan havuzlarda klor yok diye biliyorum ama.cunku daldiriyolar ya icine...denize devam et bence.ya da bahcene buyuk bir havuz alabilirsin ya da..benim bahcem olsa yapardim..

08/12/2011 16:36:00

Daha erken tabi.gerekli gorursen seneye cocuk havuzu koyarsin.bu arada haberlerde bodrumu gosterdi simdi.firtina iyi cikmis.burasi da buz gibi.keske antalyada sogusa biraz da evimize gidebilsek:(

08/12/2011 16:42:00

inanç sen unibaby yenidoğan mı kullanıodun içindeki maddelere bakabilir misin zahmet olmazsa :)

08/12/2011 16:54:00

Elimdeki bitti canim.su an huggies var.markette kalmadigi icin huggies aldim..:( bu arada gecen gun huggies in bezini aldim aradabir degisiklik iyidir diye bezde.arkadaslar nerdeyse prima premium careinbitis suresinden yarisi kadar bir surede bitti.annem her baglayisinda bir daha bunu Alma dedi bana.cok cabuk sisme yapti.sanki cocuk on kilo isemis gibi sisti..mecburen degistirdik tabi..ya da yine beceriksizligimden ya da prima aliskanligindan huggiesle yollarimiz pek tutmadi birbirini..

08/12/2011 17:01:00

ben molfix ve prima kullandım prima gerçekten çok farklı, çok uzun süre tutuo.

08/12/2011 17:42:00

Ben gittim.hatta bu gelisimiz 3. Ucak yolculugumuzdu.donerken 4 olacak:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...