Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/12/2011 19:47:00

bencede gidilir ama beklense iyi olur..çünkü bebeğini z çok küçük ve enfeksiyon kapma riski daha yüksek...vücut direnci zayıf..

08/13/2011 08:35:00

selam
yazılanları hızlıca okudum
bir arkadaş kusura bakmasın adını unuttum dönüp bakmayada vakit yok. hangi mamayı kullandığımı sormuş cevap veriyorum : similac 1 :)

bebem durmuyo herkesi öperim

08/13/2011 19:14:00

Ceyla cım doktor tavsiyesi mi bu similac?Ben Aptamil Conformil kullanıyordum,doktor Bebelac AC de deneyebiirsin dedi.Denedik Asya sevmedi,Aptamil e döndük ama onda da çok kusuyor bu ara Asya.Hipp mi denesem Similac mı düşünüyorum.Siz memnun musunuz?

08/13/2011 20:29:00

sedencim bizde ilk aptamil almıştık evde mama  bulunsun diye sonra mamaya devam edince doktorumuz anne sütüne tadı en yakın similac ondan al dedi bizde devam ediyoruz benim bebe içiyor iştahla bir sorun yaşamadık. benim annem eczacı similac pek bilinmez ama eski mamadır iyidir demişti.

08/14/2011 05:49:00

Eczanemizde.com da okudum sadece anne sütü alamayan bebeklere yazıyordu ama sende takviye yaptığına göre kullanabilirim.Bi deneyelim bakalım.

08/16/2011 15:03:00

altını silerken çesme suyu mu kullanıyorsunuz kaynayıp soğutulmuş su mu,
ben kettle'da ısıtıp çesme suyuyla ılıtıp onla siliyorum oğlumun altını, bi ara kaynatıyordum ama sonra düşündüm banyo yaptırırken kaynamıs su kullanmıyorum sonucta ne kadar kötü olabilir ki diye

08/16/2011 17:14:00

En iyi mamayı arıyorsanız öncelikle sma sonra similac tır. Milupayahiç ısınamıyorum. Çok fazla reklamı olan şeyler önceden beri beni düşündürmüştür.Bebelac derseniz milupanın yan ürünüdür. Mama fiyatları nette eczanemizde.com da uygun. İzmirde olanlar için mamaları daha oradan da uyguna bulabileceğiniz adres verebilirim.

08/18/2011 05:54:00

oturtuyorum kucağımda falan salıncağını mesela kaldırdık.yat yat nereye kadar.fazla kucak istemiyor artık.oynaması oturması dönmesi  çok güzel ..uyutmaya çalışırken gülme krizleri var artık

08/18/2011 07:25:00

dönmek konusunda herzamankinden daha dikkatli olmalı heralde , benimki 3 ay 5 günlük ne zaman döner sizce?
bu arada ben de suyu kaynatmıyorum ama poposuna soguk degmesin diye biraz ılıtıyorum, kendi basıma altını yıkamaya kalktığımda da bi elle tutup bi elle su dökünce cocugun karnına cok bastırıyorum gibi geliyor...
bir de banyosunu nasıl yaptırıyorsunuz tek mi esinizle mi nasıl tutup nasıl döküyorsunuz ben yüzüstü tutunca elimden kayacak diye korkuyorum 7 kiloyu da gecti iyice zor oluyor artık tutmsı

08/18/2011 07:47:00

beraber banyoya girmeye cesaret edemiyorum, dusun suyu birden sogursa ya da kaynarsa diye... bir de kulagına su kacırmaktan korkuyorum o yuzden basından asagı su dokemiyorum yuzu yukarı dönük biçimde kucagımda tutup basını yıkıyorum sonra yuzunu elimle yıkıyorum, bası bittikten sonra da filenin ustunde once sırtustu sonra yuzustu yıkayıp banyoyu bitiriyoruz ben yıkıyorum esim tasla su döküyor..
ben de anakucagı var su sallanıyor yatak gibi olanlardan gunduzleri onda yatıyor genelde dönüp düşer mi ki ondan?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...