Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/18/2011 08:55:00

file hem ufak hem de çökmeye başladı:) bir kaç tas sudan sonra popo pis suya batmaya başlıyo

08/18/2011 08:57:00

ya görümcemin çocuğunun kulağına kaçmış zamanında ben de kaçırırsam dillerinden kurtulamam.. onlar korkuttu beni de.

08/18/2011 09:27:00

doğduğundan beri nerdeyse hep tek yıkadım bazen babası alıp kucağına duş yapar.kulağına hiç  dikkat etmiyoruz eşim kızıyor bırak bişiy olmaz die bizde bıraktık.bazen silikon bi sürünme yastığı var onu koyup başını destekliyoruz su dolduruyoruz kendi kendine çırpınıyor,özgürce ve çok mutlu.bi tek suda susuyor.seneye havuz yapıcaz terasta,ya da şişme olanlardan denize gidemiyoruz suya alışsın die

08/21/2011 15:25:00

ben ana kucağı kullanuorum gerçi ömer daha küçük ama kuzenimin oğlu 9 aylık henüz hiç düşmedi ama kullandığın markaylada alakalı biraz, kraft vardı arkadaşımda geçemn baktım hemen devrilio arkaya. benimki ve kuzeniminki maxicosi hiç düşmediler.

ben ona özel küvet almadım tek başıma yıkayabiliorum kollarının altından tutup yıkıorum bizim küvetin içinde. bazen bende giriorum dizlerime koyuorum bazen kovasna ılık su hazırlıorum bazende suyu sabitliorum. ama en zevklisi babayla yıkamak :)

08/21/2011 15:28:00

ben ömeri hep yüzüstü yatırıorum çok sevio hem gazına da iyi gelio doktorun yazısında okudum doğada sırtüstü yatan uyuyan hiçbi canlı yoktur bebişler ya yan yada yüzüstü rahat ederler die . uyuyanın üstüne kar yağar derler o yüzden hafifde olsa örtüorum ne biliim gerçi senin bulunduğun şehir sıcak sanırım buralar biraz seirnledi artık

08/21/2011 19:19:00

Yüzustu yatmıyor benimki :(

08/21/2011 19:25:00

ben 1 aydan sonra yatırdım ondan önce zaten yatamıodui şimdi kafasını ayarlıo o kadar büyük rahatlık ki, hem ellerinden irkilmio hem gazı çıkıo, hemde ciğeri ve omurgası içinde iyiymiş. ama önemli olan onun ne sevdiği. oğluş sevmiosa yapıck bişi yok :)

08/21/2011 19:25:00

bide burdan soriim dedim. babasling almayı düşünüorum ne dersiniz :)

08/21/2011 19:34:00

ekangal ben de cok arastıra arastıra wrap sling aldım, 2 defa dısarıda kullandık.bir yere de gitmeyince evde de takmadım ben. cok zevkli bir yontem bebek tasımak ıcın. babasling kullanmadım ama wrap gercekten yormadı beni.

08/21/2011 19:42:00

bebek arabası da her yerde kullanıslı olmuyor ki... markete gidiyoruz bir market arabası+bebek arabası bir de ardaa offf ki ne offf. oyle zamanlarda ıyı oldu sling ama dediğin gibi kanguru alıyorum simdi de ; babamız da kıskanmıs beni sling le, o kanguru takarmıs :)) onu da alalım dedik bakalım. deneme yanılma yöntemiyle gidiyoruz hep....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...