Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/21/2011 14:42:00

bizim daha düşmedi valla hala devammm

04/21/2011 14:43:00

kızlar yaa ben doğumdan beri hiç büyük tuvalete çıkamadım nolurr yardımm edinn...:((((

04/21/2011 15:07:00

Kayısı hosafi bana iyi geldi. Tadım marka kayısıyı suyla kaynattim o kadar.

04/21/2011 15:10:00

Gökder sivilceleri elleme dedi doktor dokunmadım ben de. Bir gün başka yerde diğer gün başka yerde çıkıyor ama geçiyor. Bir de kizarikliklar için doktor bebek yumusaticisi kullanma sadece hacisakir granul sabun kullan şimdilik dedi.

04/21/2011 15:14:00

Kayisi hosafi ic..ozellikle Kara kayisi..sicak icmeye calis..hazir meyve suyu icme gaz yapar!!!!!! Bir de nescafe ..nescafe ic ustune de su..emzirmeyi sorun etme.bir seferlik zaten.bana ic demisti hemsireler..AMA tabi ki cok normal bir hafta..benimki de ikinci hafta olmustu..

04/21/2011 15:15:00

Kayisi hosafi ic..ozellikle Kara kayisi..sicak icmeye calis..hazir meyve suyu icme gaz yapar!!!!!! Bir de nescafe ..nescafe ic ustune de su..emzirmeyi sorun etme.bir seferlik zaten.bana ic demisti hemsireler..AMA tabi ki cok normal bir hafta..benimki de ikinci hafta olmustu..

04/21/2011 15:16:00

Bize de yumusatici yasakladi doktor.granull kullan muhakkak dedi..dal in hacisakir hangisi varsa elinde dedi..

04/22/2011 06:50:00

meryemcim bende kayısı hoşafı öneririm...çok faydasını gördüm hem tuvalete çıkma yönünden hemde sütü artırması bakımından güzel.birde lohusalıkta tatlı ihtiyacını da karşılıyor.bende öyle yani tatlı şeyler yemek istiyorum hep...

inanç bizim bebelerin doğduğu gün gibi tepkimeleride aynı demek...bu arada 3 haftalık olduk bugün ya..ah zaman ne çabuk geçmiş..sen cildim alerjik demiştin değil mi umarım kaşıntın biran önce geçer...bende doğum sonrası ilk 2 gün ilaçların etkisiyle nasıl kaşınmıştım.artık bacaklarımı falan kanatana kadar kaşımak istiyordum, dikişlerden kaşıyamıyordum da uzanıp...doğum yapacaklara duyrulur.

nilüfer bebğimin sivilcelere ellemiyorumda sütümden sürüyorum iyi gelir diyo annem. birde çocuğun cildi parlak güzel olurmuş büyüyünce...yumuşatıcı kullanıyordum demekki bırakmalı artık..

meryem bugün ilberin tarifini deneyeceğim cnm gaz için...bakalım bizdeki sonuç ne olacak.babaya da elma yağı tembihledik alsın diye...

04/22/2011 10:39:00

merhaba kızlar..
nilüfer ne güzel çok çabuk düşmüş göbüşünüz, maşallah...
gazlar, sivilceler bakalım biz neler yaşayacağız. benim kızım da 1 mayısta gelecekmiş işşalah , devrimci bir kız geliyor yani:))
tüm gelişimlerini tamamlamış, kilo da 3.400 olmuş. içimiz rahatladı yani.. doğana kadar biraz daha kilo alır heralde..
bu arada grubumuza yeni katılan serosh da hoş gelmiş:))

04/22/2011 10:52:00

geliyor duygu az kaldı...8 gün.:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...