Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/21/2011 19:42:00

ben çok heves ettim ama artık büyüdü bizimki. hemde taşıyamam dedim belimden  dolayı...

08/21/2011 19:45:00

wrap sling kullanabilirsin cece, baya bi buyuk cocuklarını tasıyo millet resimlerde gordum. eger kanguruyu kullanamazsam slinge dönmeyi dusunuyorum.hatta daha da buyuse de sırtımızda taşısak :))) ne guzel....

08/21/2011 20:08:00

genede kullanandan duymam lazım. yoksa resimler var dediğiniz gibi ama ben cesaret edemiyorum. birinde görsemde denesem. gittim kanguru almaya, o kadar ergo baby ler denedim hiiiiiiççç rahat edemedim..

08/21/2011 20:09:00

benim ev 5. kat ve ben sezeryanlıyım o yüzden bi yere gitsem tek başıma dönemiorum anneme geçiorum akşam eşim alıo markete pazara fln da çıkamıorum :((. wrapler de çok fazla kumaş var gibi gelio. ömer de ufak değdu hemde 10 kg bile taşınıomuş taşırım gibi gelio o yüzden. babaslingi gözüme kestirdim 2. ellerle 0 arasındaki fark 20 tl o yüzden sıfır aliim diorum
kanguruyu oğlan çocuklarına pek tavsiye etmiolar görüntüsüde hoşuma gitmio, hemde omurgasına baskı yapıomuş, slingde tam annekarnındaki gibi yada kucağında tuttuğun gibi duruolar. özetle uygun fiyata vermek isteyen varsa talibim :)))

08/21/2011 20:16:00

doktorum öle dedi, erkek çocuğu için baskı yapıomuş. hem omurga içinde düşünürsen direk kalçasının üstünde duruo. ne bliim ben ısınamadım kangurulara

08/22/2011 05:56:00

kangurum gelsin ikisini de denemiş olarak yorum yaparim ben artık :))) sling benden tam not aldı ama bakalım kanguru ne olacak.

08/22/2011 18:44:00

Arkadaşlar sizlere bazı sorularım olacak. Ben ikizlerimi hala sadece anne sütüyle beslemeye devam ediyorum. Bir oğlumun kilo alımı iyi, biri normal sınırlar altında almış. Ancak az alanda hiçbir doymama belirtisi farketmiyorum. Sadece diğerine göre daha oyuncu emmek yerine oynamayı tercih ediyo ayrıca kardeşine göre daha neşeli. Ne dersiniz bu duruma?

Bir de benimkiler artık emerken memeyi ısırmaya başladılar damakları geliştiği için olabilir diyorum ama bunun için erekn değil mi?

08/23/2011 12:17:00

ısırmak degil de damagında kıstırıp cekiştiriyo, doyup da oyun yaptıgı zamanlar

08/23/2011 12:19:00

evet ömer küçük olmasına rağmen aynı şeyi yapıo doyunca damağında kısıştırıp çekio :)
belki bebiş çok hareketli olduğu için fazla kalori yakıodur :))

08/23/2011 13:42:00

cerenimde dediğiniz gibi bazen diliyle damağı arasına sıkıştırdığı için göğüs ucunu acıtabiliyor.emzik emmediği için göğsümü emzik niyetine kullanıyor ve bu şekilde uyuyor..

yeşim her ndedendir bilemiyorum ama ikiz bebeklerde hep bi tanesi daha toplu diğeri zayıf oluyor..benim karşılaştıklarım öyle oldu yada..belki zamanla diğerinin de iştahı artar bir ayla sınırlama..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...