Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/23/2011 14:07:00

selam :)

saygında emzik almıyor verdiğim zaman öğürüyor yada atıyor ağzından. emzik yerine parmağını tercik ediyor :) bizimde tek bir yöntemimiz yok uyumak için kendi kendiine uyumak dışında her şekilde uyuyor :) mesela gaz çıkarır pozisyonda uyuyor ama evin içinde dolaşmak şartıyla ve ninni eşliğinde yada bebek arabasında sallayınca uyuyor eğer sabrım ve gücüm varsa yatağına yatırıyorum ninni söylüyorum ve sallıyorum öylede uyuyor ama hep bir hareket lazım :)

uykusu gelince kulağıyla oynuyor elini emiyor elleriyle yüzünü gözünü oğuşturuyor. gözler kızarıp küçülüyor yani bütün sinyaller tamam bunların ötesi mızıldanmalar eğer mızıldanma kısmına gelmişse sadece memede uyuyor diğer yöntemler kesmiyor :)

08/23/2011 15:10:00

kendi kendine uyumaz bizimki..hep ya memede uyur kalır yada sallayarak..tarzı bu :))

08/23/2011 15:57:00

Kızlar eski formunuza dönmenizi sağlayacak en etkili yöntemlerdeb biri spor kadar emzirmek. Ben sütüm azalır korkusuyla şu an spor yapmıyorum ancak emzirerek vücudumun kendini toparladığını çok bariz farkedebiliyorum.

08/23/2011 20:18:00

ben de emziren anneyim ama ha ha ha diyorum size :)

kilolarıma kilo ekleniyor her geçen gün.
Sizi şanslı kadınlar ♥

08/23/2011 22:17:00

emziren annelerin kilosu kalıyor cnm..yada gidiyosa bende bi tuhaflık var..hamileliğimde 12 kilo aldım.doğumdan 10 gün sonra 10 kilom gitmiş 2 kilom kalmıştı...halada duruyor...bugün alışverişe çıktım bayramdan sonra düğünümüz var eşimin kuzeninin...ne giysem olmadı yakıştıramadım kendime sinir küpüyüm bir yandan ceren mıyk mıyk durmuyo, eşim onu durduramıyo hadi derya diyo vesselam bi sürü dükkan gezdim ne aldım,,,,,hiççççç...kızım illa emecek mamada almıyor..yani 3 saat zor durduu...emzirmek iyi hoşta sosyal yönden sınırlısınbi yeregidip gelene kadar yolda mıyk mıyk, göğüslerini her daim açabilecek kıyafetler giymek zorundasınn...elbiselere veda durumu...offfffff   çok mu söylendim ...

08/23/2011 22:22:00

ben de seksi sütyen giyememe durumuna takmış durumdayım. beyaz koca koca, sinirlerdeyim.. ben de sanırım problem var. emziriyorum sadece ve kilo almıyorum. aldıklarım da hızla gitti. hamile kaldığım kilodayım şuan. ama kendimi çoook hantal hissediyorum. o kadar baklava börek cart curt yemeğe kesin 10 kg almıştım ama almıyorum.. sonuç: emzir ve mutlu ol

2 kere yazmısım bari bunu yeniden düzelteyim. benim de eski pantolonlarım olmuyor. evde yıgınla kot var atmaya da kıyamıyorum bir gun 38 olacam yeniden diye... ahh ahh... aish seni deli gibi kıskanıyorum. benim gelinliğimin üstü benim gövde capımdan 15 cm daha kucuk.. cekmecenin icinde cekmiş cekmiş ufalmıs tabi...(böööğüüüüüü)

hamilelikte 23 kilo aldım, oha:) ama 20 sini verdim bile hem de emzirmekten baska hiçbişe yapmayarak.. (ve günde bi kutu cartedor yiyerek:) tatlı sevdam hamilelikten kalma) 3 ü de gider zamanla.. hala eski pantlonlarımın düğmesi kapanmıyor ama napalım 9 ayda alınan 9 ayda verilirmiş daha vakit var:)

08/23/2011 22:40:00

cece bu sütyen olayı benimde fena canımı sıkıyor...emzirme sutyeni koca koca askıları offf...valla cillop gibi çamaşırlar çekmece bekçisi oldu...

08/24/2011 05:36:00

günaydınnnnn :)

bende yazayım kilo mecaramı :) hamilelikte 15 kg aldım doğumdan 2 hafta sonra 10 kg gitti kalldı 5 kg ama hamile kalmadan önce aldığım 10 kg da eklersekkkkk 15 kg vermem gerek eski giysilere sığmam için :( haa bu arada bende emzirerek kg alanlardanım anneme tatile gittim 1 haftada 2 kg almışım :( böhüüüüüüüü dana gibiyim dana ne aynaya bakıyorum nede resimlere :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...