Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/27/2011 14:08:00

anneler aradım ama bulamadım daha önce burda bahsetmiştik şu demir hapı olayını...kaç damla veriyorsunuz ve karıştırdığınız karışımın tadını değiştiriyor mu...

08/27/2011 15:04:00

biz daha kullanmaya başlamadık ama doktorum tadı iğrenç mamasına koyup ver  dedi ama kaç damla bilmiyorum

bu arada profil foton harika gok_che_ren

08/27/2011 15:25:00

4. ayda başlanıyr berrakcım. benim doktor kan sayımı yapmadan direk vereceksin dedi. güya bu şu an kan durumu iyi olsa bile verilmeliymiş ilerisi için koruyucu amaçlıymış. doktordur bir bildiği vardır dedim ne diyim. 4. ay kontrolünde sağlık ocağından verceklermiş o zaman başlıycaz.

demir eksikliği yetişkinleerde halsizlik falan yapıyo ama bebelerde bir belirtisi olduğunu sanmıyorum.

08/27/2011 15:44:00

Ben basladim.iki cocuk doktoru ikiser cocugu olan hala kullaniyoruz hastalanmalari disinda dediler.demir depolari doldurmak llazimmis bu donemde.doktorum da mail atmis kesinlikle verilmeli diye.hic istemesem de bilgisine guvendigim bir kac Anne de soyleyince aynisini basladim.gunde bir Sefer kilo basi 1 damla jesaplamasi ile veriyorum.

08/27/2011 15:44:00

Ben basladim.iki cocuk doktoru ikiser cocugu olan hala kullaniyoruz hastalanmalari disinda dediler.demir depolari doldurmak llazimmis bu donemde.doktorum da mail atmis kesinlikle verilmeli diye.hic istemesem de bilgisine guvendigim bir kac Anne de soyleyince aynisini basladim.gunde bir Sefer kilo basi 1 damla jesaplamasi ile veriyorum.

08/27/2011 17:50:00

sağlık ocağından verdiler..7 damla dediler de çok gibi geldi..kilo başına 1 damla ise normal o zaman...bu arada berrak benim kızımın ayakları bu sıcakta bile soğuk olabiliyo, bu da kansızlıktan olabilir..bu arada adım deryaa...

08/27/2011 17:54:00

hıhhh deryaaa iyi oldu söylediğin :)  bizim ayaklarda bazen soğuk ama terlediği için oluyor

08/27/2011 18:03:00

renginur salya tükürük olayı hepimizin bebede var galiba...

08/27/2011 18:07:00

Ben bu ay ssonu bekliyorum bir dis.6. Aydan gun aldiginda cikartcak gibi gorunuyor cok fen a kasiniyor .salya fulll

08/27/2011 18:45:00

bizde demir eksik çıktı 4.ay kotnrolüne gittiğimizde 5. ayda ölçüm yapalım demişti.ama kilo alımı yavaşlayınca ölçüm yaptı .normalin altında çıktı.ferrum yarım ölçek yani 5 mg oluyor heralde başladık hayırlısı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...