Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/22/2011 17:49:00

arkadaşlarr bir haftadır sol gözü aşırı çapaklanmakta ve sarı sıvı akıtmakta..dktoru da aramadım:(gözde enfeksiyonmudur yoksa gözyaşı  kanalı tıkanıklığı mıdır ya da acaba sadece geçici bir durum mu...tırsıyorummm çok hem de..şimdi ne kadar istemesem de gaz sancılarına dayanamayıp rezene çaylı mama yaptım,bir de elma yağı ile masaj..allahım a yalvarıyorum acısını alsın bana verdin diye..o ağladıkça acı çektikçe ben kahrluyorum..annelik çok zormuş hem de daha ilk günden..sinirlerim çok grgin..

04/22/2011 20:05:00

ınanc gozdekı capaklanmaya en ıyı ılac anne sutuymus fırsat buldukca sur sutunden belkı baska bırseye gerek kalamadan gecer.

04/22/2011 20:07:00

yaptım hayatım anne sütünü..yüzünü de sildim.çay ile de deneme yaptım..biraz daha yapayım ama bayağı akıntı gibi oldu..

04/22/2011 20:09:00

oyyy kıyamam ben onun mınıs gozlerıne ...

04/22/2011 20:10:00

yaa kuzum..:(mıyk mıyk lamaya başladı..bir bakayım gelirim yine..
bu arada benimkinin yeni adı MIYK MIYK TEO...

04/22/2011 20:41:00

Benim İpek de de ilk baslarda olmustu. Gentagut die bi ilaç kullandım. İki damla. Çörek otu ot diil dimi bildiğimiz çöreklere konulan siyah tohum? peki nası kavurcaz ben de düşünüyorum. dün gazdan uyumadık.

04/22/2011 20:44:00

cececim az önce rezeneli çaylı mama yaptım..iyi de bir masaj elma yağıyla..bırp bırpları rahat rahat yaptı..mışıl mışıl şimdi..ben de yarın çörek otu kavurucam..bildiğimiz çörek otuymuş siyah siyah:)

04/22/2011 21:07:00

nası kavurcan peki
et sote gibi mi
:)
elma yagı sen bişi dedindi acılı macılı bişi katkılı ben de yarın aldırayım...

04/22/2011 21:18:00

1.ilacımız:çörekotunu yanmaz tavada kavur.sonra ez bir daha kavur..hepsi topu bu..sonra ütüne zeytinyağı koyup kaldır bir köşeye..
2.ilacımız:elma yağını adaçayı katkılı aldım ben.o da acı epey..ama sen tatlı elma yağı da alabilirsin..kullanım şekli elma yağının:ayaklarının altına ürüyorum..göbek çevresine karnına sürüyorum elimde kalan artığı da bezinin kıç tarafına sürüyorum..bu da vucutta ısı yapıp çocuğun gazının rahat çıkmasını sağlıyor.(adaçaylı  facia kokuyor:))

04/23/2011 10:39:00

Ben bu acı elma yagını aldırdım. Acı elma (ada cayı) yagı yazıyor. ne markası var ne bişeyi kucuk kavanozun zerine kagıt yapıstırmıslar. İnanc seninki de mi oyleydi. Busekilde vermisler aktardan. Ben gene kardelen markalı falan bekliyordum. Bunun ne oldugu belli degil. Güvensem mi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...