Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/27/2011 09:06:00

kontrole gideceğimizi farkedince "ben size söyleyeyim. bu çocuk doymuyor. aç bu çocuk. kilo bile vermiştir. yarın görürsünüz. biz mama verelim buna, verelim." diyen babaanneye inat, 800 gr alıp 4,300 olan oğluma bir alkış istiyorum teyzeleriii =)

04/27/2011 09:15:00

afferinnnnn Sarper Egeye annesini mahçup etmemiş:)) yürekten alkışlıyoruzz...

04/27/2011 09:18:00

Kocaman alkışlıyoruz Sarper Ege yi.Aferin sana,41 kere maşallahhhh :)

04/27/2011 10:37:00

ayy şekerlerim benim büyümüşler, kilo almışlar aman da maşallah hepinize...bende kızımı cuma aşıya götürdüğümde tarttıracağım çok merak ediyorum bende kilosunu...birde gaz için ilaç isteyeceğim...

saç kurutma makinesini bende duymuştum hatta yazayım diyodum ama inanç yazmış:=) dün denedim hakkaten işe yarıyor hanımlar...kızım sustuu ...süpürge seside aynı etkiyi yaratıyor...
banyo yu banim kızda seviyor çok şükür...o konuda sorun yok...ama şu gaz olayı bizimde en büyük sorunumuz..bliss bu arada kayınvaliden benimkine çok benziyor....

artun beylerden ses yok...
özge de doğurmuştur  nasıl geçti doğum acaba...
dtt sıra sende hadi bakalım...kızlar gelsinnnn

04/27/2011 11:11:00

arkadaşlar, ben de süt konusuna takık vaziyetteyim...doktorumuz 15dk bi göğsümden 15 dk diğerinden emzirip doymazsa mama takviyesi yapmamı söyledi, yoksa göğüste süt birikmezmiş...ama benim oğlum saatlerce memede kalıyor ve bu şekilde uyuyo...günde 1 veya 2 kere mama takviyesi yapıyorum ama uzunca bi süre emzirdikten sonra eğer hala ellerini kemiriyorsa tabi...siz bebeklerinizi nasıl emziriyorsunuz???bi de bu süt ne zaman fışkıracak, bi zamanı var mı??süt artıran tuhaf otlar içmekten fenalık geldi

04/27/2011 11:39:00

süt konusunda ben rezene ile çözüm buldum cnm. ve tabiki suuu

04/27/2011 14:02:00

benim oğlum da sürekli emmek için bir şeyler arar vaziyette. o yüzden aç olduğunu düşünüyorlar. ama bugün gördüm ki gayet de güzel doyuyormuş miniğim. bir de hiç öyle 15 dk filan emmiyor. sürekli memede, öyle uyuya kalıyor.

04/27/2011 15:32:00

merhaba kızlar .....
okuyamadım yazdıklarınızı kızım saglıkla cok sukur geldı kucagımıza ve hep kucagımızda sureklı emmek ıstıyor ama tek gogsumu emıyo dıgerını ucu daha kucuk oldugu ıcın tutamıyo:( epıduralımız cok ıyı gectı hıc bır sorun yasamadık cok arahattı ve bu asabah evımızdeydık darısı defne ve dıgerlerının basına... öpuyrum hepınızı...

04/27/2011 16:08:00

Hosgeldiiiiiiiiii......

04/27/2011 17:41:00

hoşgeldin Öyküüü :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...