Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/28/2011 14:17:00

emsin özgecim bol bol ver ..ben daha çocuk doktoruna gidemedim ama bir arkadaşım dedi doktoru sürekli emzir demiş..iki satte bir falan emziriyo..bizimkinin kilosu erken doğduğu için düşük diye bibuçuk satte bir veriyorum gündüz gece de üç saatte ..

04/28/2011 14:27:00

merhaba kızlar..ben ağustosta işe başlıycam bakıcı arayışına başladım..fiyatlar nedir..bana bilgisi olan varsa bilgi versin..ya da ekstra iş yaptırıyomusunuz evde tüm ayrıntıları öğrenmek istiyorum ..kocaman öptüm..

04/28/2011 17:03:00

İPEK YAtaga bırakınca zırlıo kucagıma  alıyorum 2 dk emio sonra sızıo ama meme agzında gevelemeye devam edio
napıcam yaaaa

04/28/2011 17:17:00

Aynisini dun yasadim Cece..bugun de devam etti.onceki gun epey dimli rezenevermistim..ertesi gun teoyu sirtustu yatiramadim..anakucaginda bile yatmak istemedi..yuzu kipkirmizi oldu..surekli mamayla susturabildim..bir ara cigliklari haddini asinca aglayarak esimi aradim.geldi..bezini bile alamadim dusunun..biraz sakinlestirdik tam bezini actim..nasil bir ishall..tarifi yok..elimde 4 tane bezi halletti..bitty diyorum takarken inleme cirt sesi ve resmen su bosaltiyo..kesinlikle rezene yapti.bir Daha da cok sikismazsam vermemeye karar verdim.

04/28/2011 18:51:00

Evet.Ben mama veriyorum.mamaya karistirdim..

04/29/2011 11:45:00

inanç cnm bu deneyimden sonra bi daha vermezsin, sıkma canını...sen iç rezeneyi aynı etkiyi yapar...bende şu çörek otlu zeytin yağı aynı etkiyi bıraktı, ceren içinde ne varsa çıkarmıştı o gün alttan...bi daha vermedim...
 bugün kızım aşı oldu..üzmedi beni.zira ben ondan daha tedirgindim, beklediğim kadar ağlamadı şükür...gaz için doktorum metsil yazdı...kızım büyümüş bu arada 4,5 kilo olmuş tontik ve 4 cm uzamış...afferim kızımaaaaa...

özgecim tekrar kutluyorum seni...anneler kervanına hoşgeldin...öyküyüde öpüyoruz...

bide şunu söyleyim annelik çok değişik bi duygu, artık hayata farklı bakıyorum...tarifi yok...anneleri kadınları çocukları bile başka bi pencereden görüyorum değerlendiriyorum artık...sizde öylemisiniz bilmem...erkekler için durum farklı, bi söz duymuştum çok doğruymuş:

annelik doğuştan edinilir babalık sonradan öğrenilir diye

04/29/2011 12:20:00

annelık süper bırseymıs ama bır o kadar da zor gaz cıkmıyor uzul kaka yapamıyor agla memeyı tutamıyor agla daha neler neler gunlerımız aglamakla gecıyr kızımla ...

kız annelerı öykünun vajınasından beyaz sumuk gıbı bırsey geldı sızde de oldu   mu boyle bırsey? bıde hastanede topuk kanı almıslardı saglık ocagıda aradı topuk kanı alacaz dıye aldırdınız mı ben kıyamıyorum kızıma sanırım aldırmıcam.

04/29/2011 12:23:00

ılk hafta kontrollerınde bebeklerınızın agırlığı nasıldı?

04/29/2011 12:39:00

özgecim ilk zamanlar annedeki ostrojen hormonun salgılanmasından dolayı kız bebeklerinden beyaz yada pembemsi akıntı gelebiliyo paniğe kapılma...relax...ağırlık olarak da ilk zamnlar benim tontik sarılıktan dolayı kilo kaybetti 3350 idi 2900 e düştü sonra tekrar3250 oldu ve bir ay sonrada 4500 oldu...ilk zamanlar kilo kaybı doğal yani

04/29/2011 12:41:00

topuk kanıda 2 kere alındı cnm benim hastanede...hatta bugün sağlık ocağında da sordular 2 kez alındı mı diye...tek alındıysa ondan alıyorlar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...