Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/29/2011 14:30:00

kızlar selammmmm

artık bebelerimiz tamamlanmaya başlıooooo...:)) çok superler hepsiii..:) Artuncumla uğraşıos biz de..bizim ki de daha doğum kilosuna bugün ulaşmış düşünün 17 gün oldu çok üzülüodum ama bugün sevindirdi bizi minnoş..şimdilik mama vermedik sürekli memelerimde Artun oğlummm olsun diorum millet alıştırma dio ama olsunn bugünler geri gelmeyecek emse de emmese de memelerimde dursun istiorumm....:))) sıcacık oğlumun teni o beni hissetsin ben onu...
o şanne annelik duygusunu bize yaşatan bebelerimizeee çookkk teşekkürler....

04/29/2011 15:00:00

cok zor bırsey o topuk kanını aldırmak ya...sımdı ıcım rahatladı gokder cevabına cunku pembe bırsey de vardı kan dıye cok korktuk benım kızım 3040 g dogdu korkuyorum 2 lere dusecek dıye ama cok sukur sut sorunu yasanmadan amelıyattan cıkar cıkmaz emzırdım ve oyle devam edıyoruz
bıde haftalık dr randevunuzda amelıyat yerıne ne yapıyorlar cok uzuzn suruyor mu?

04/29/2011 16:12:00

Ozgecim dua et versin..saglikli gelisimi icin kilosunun %10 unu vermesi gerekiyor..Teo 3720 den 3400 e dustu..bunun anlami vucuttaki sivilari atiyor ..Hersey normal demek;)Kiz bebeklerde geliyormus o sivi adini hatirlamiyorum okumustum.topuk kani iki Kere alinmali..birincisi Dogum sonrasi ilk nasil,ikincisi de bunun task edilmesi..bebek emdikten sonraki durumu gibi..Teo birinci ayini doldururken hast a gibi..bu gece de yemege davetliyiz disarda..umarim uslu durur..fasil dinleyecek teom;)

04/29/2011 17:57:00

selam :)

herşeyi okuyamadım ama öykücük gelmiş hoşgelmiş :)
nefes de gelmiş onunda haberini şimdii verdi berrak :)

bizde sıramızı bekliyoruz :)

herkesi öpüyorum herşey gönlünüzce olsun!

04/30/2011 06:18:00

Berrak o kadar pozitif bir hamileydin ki anneliğinde aynı olacak eminim ve minik kızında senin pozitifliğini almış gibi görünüyor :) ikinizede kocaman MAŞALLAH! :)

Öykü,Nefes ve Defne geldiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

çok sabırsızlanıyorum yaaa bir benim bebem mi kaldı gelmeyen?

04/30/2011 07:47:00

Ohhh kızımın ablaları geliyor,yaşasın.Nefes Ablamız,Defne Ablamız hoşgeldiniz.Darısı başımıza Ceyla cım.Seninde elin kulağında artık.Biz geldiğimizde hepiniz kocamannn olacaksınız :) Maşallahhh hepinize ...

04/30/2011 09:11:00

sedennnnn sizde 31 haftalık olmuşsunuz :) büyümüş kuzucuk :) desene seninki büyüyordaa benimki yerinde mi sayacak :)
bizim suyumuz az ama doğuma kadar idare edecek gibi görünüyor. kordonumuz boynumuzda 2 tur dolanmış o yüzden sezeryan olacağız. her gün nst ye bağlanıyoruz bir sıkıntı olursa müdahale edilsin diye ama maşallah sonuçlar hep iyi çıkıyor :) böyle giderse bekleyeceğiz gerçi maksimum 2 hafta kaldı 40 haftalık olmaya. gün vermiyor doktorumuz bende istiyorum  ki sancım gelsin öyle gidip sezeryan olayım :)

ayyy heyecan yaptım şimdiii :)

04/30/2011 11:19:00

ayyy en çok merak ettiğim konu işte bu,,, yeni doğan bakımı... bende 30 haftalık hamileyim kızlar.. zaman yaklaştıkça iyice ürkmeye başladım... karışanımız çok olacak kesin bişey o ama doğru olanı yapmam lazım... çok heyecanlıyım çoookkkk

04/30/2011 11:55:00

bebeler kucaklara düşüyor artık birer birer...hayırlısı ile sende kavuşursun beişe inşallah ceyla...berrağın doğum hikayesini de merakla bekliyoruz...nefes bebekte aramıza katıldı şükür...tüm bebeler sağlıkla gelsin inş...

meryem artun ve seni de ne zamandır buralarda göremiyorduk...artunu tavsiyem çok kucağa alıştırma zira bende kokumu alsın beni tanısın diye aynısını yaptım şimdi pıtırcık yerinde uyumuyor kucak istyo ve hiç bir işimi yapamıyorum o yüzden..

04/30/2011 16:59:00

Nihayet odamız kuruldu,babaannemiz ile yerleştirdik sayılır.Yıkamaları biraz daha ileri bir tarihe bıraktık.Salı günü son iş günüm,ondan sonra evde olacağım yaparım yavaş yavaş dedim :)

Bizim kordonda bir tur dolanmış boynumuza.Gerçi kan akışı,beslenmesi çok normalmiş öyle dedi doktorumuz ama benim içime dert oldu bile :( Sürekli hareket takibindeyim.Biraz hareket etmese panik oluyorum.Bide itiraf ediyorum,doğum yaklaştıkça acayip korkmaya başladım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...