Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/30/2011 17:54:00

gözün aydın aısh uzun ömürlu sanslı bır kız olsun nefes...
benım kızımda doymak bılmıyor ve sureklı emıyor ve emdıkce gelıyr sut aısh hıc dert etme benım memeler bugun bomba kendı kendıne bıle akıyor artık ...
umarım defne de saglıkla gelmıstır annesının kucagına...

05/01/2011 06:17:00

Sedencim korkma bir tur kordon çok olağan karşılanıyor kan akışında da sorun yoksa hiç dert etme. zaten kordon içindeki damarlar nedeniyle sıkmazmış bebeği. doğum esnasında çoğu bebek boynunda bir tur kordonla doğarmış. 2 tur veya daha fazlası sorun yaratıyor doğum esnasında. şimdiden üzülüp kendini yıpratma.  odasını da sağlıkla kullansın bebişin :)

sizede bol sütler diliyorum Berrak ve Özge :) bebelerinizi kokladımmmmmm!

05/01/2011 08:26:00

sedencim hiiiçç korkma..on zaten kndii deçıkarabiliyor.Teo elinde kordonu oynuyodu..doktor bana korkma bişiy olmaz demişti..onlar akilli bıdıklar..:)bebekli hayat çoook sevimli ama 3.haftada uyku die cıldırıyorum ben..dün gce babanneizin odasında yattıı..biz de mışıl mışıl uyudukkk:)

05/01/2011 12:43:00

yenı anneler bebelerınızı emmelerı ıcın uyandırıryor mususnuz yoksa kendılerı uyansın dıye beklıyormusunuz benım kzızm mısıl mısıl uyandırmaya da korkuyorum huysuz olur dıye ne dersınız?

05/01/2011 13:15:00

2-3 saat arayla emmesi gerek diye biliyorum...uyuyunca genelde almıyorlar meme ama vermek gerekiyormuş cnm..

05/01/2011 15:23:00

Uyandir ozgecim..eger ara cok acilmissa saat olarak..berrakcim zaten bir hafta aglamaz..10 gun sonra yenidogan olmaktan cikacak o zaman baslayacak ..Teo coook usluydu..Ben zorla uyandirirdim..cok cok da emerdi memislerimi..uyutma berrak zorla besle ..klasik sarilik olayina karsi beslemek lazim surekli;)

05/01/2011 17:02:00

Ayyy emermiş bu kuzucuklar,bol sütlü olsun anneler inşallah.Darısı başımıza :)

Babamız akşam halı sahada bileğini burkmuş,ona bakıyoruz.Naz yapıyor azıcıkta ama olsun,sıra bizede gelecek elbet :)

05/02/2011 07:15:00

hormon sarhoşu Berrak! :) çok gülüyorum senin bu hallerine yaaa darısı başımıza! mutluluk bulaşıcıdır dimi ama! :)

05/02/2011 07:20:00

kızlar bu arada dün Zeynep e mesaj göndermiştim nasılsınız meraktayız demiştim. tesadüf uzun zamandır ilk kez internete girip cevaplamış. bebişi hala hastanedeymiş kalp ameliyatı olacakmış sonra inşallah sağlığımıza kavşup eve döneceğiz diyor. söylememe gerek yok biliyorum ama dua edelim Uras bebek için!

hepinizi kucakladım...

05/02/2011 11:43:00

alın bi kötü haber de benden...arkadaşım  bebeğini kaybetti...anne karnında ölmüş 8 gün sonra doğacaktı oysa...moralim bozuldu...iç kanama olmuş ve bebek anne karnında ölmüş, 1 saat daha geç kalınsaymış annede gidiyormuş az kalsın...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...