Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/02/2011 10:50:00

:( Allah sabır versin!

05/02/2011 10:55:00

Geçmiş olsun Zeynep e,Gökder cim arkadaşına da büyük geçmiş olsun.En çok korktuğum şey.Doktor kordonu boyununa dolanmış dediğinden beri bundan korkuyorum bende :( Allah sabır versin arkadaşına,çooook üzüldüm...
Zeynep ve Uras a çoook dua ediyorum.Uras daha küçücük ama çok güçlü,atlatacak eminim.

05/02/2011 10:59:00

sağolun kızlar.dilerim uras da bir an önce iyileşir...bebeler ölmesiiin

05/02/2011 14:38:00

zeynepcim canımbenim..ne zor zamanlar bunlar:(dua ettik teoyla uras için..bebişlerin dualarıkabul olurmuş ya..
bir itirafta bulunayım.ben kendimi çok ağır hissettiğim için bebeğin hareketlerinin azalması ile doktora yalvar yakar aldırttım teo yu.doktorum herşey normal dese de ben kendimde değişiklikleri farketmiştim..çok endişelendim çünkü sonhaftalar dikkat edilmesi gereken haftalar..ablam bana sıkı sıkı tembih etmişti."inanç senin çocuk artık büyük.kendini kötü hissettiğin anda doktora söyle aldır.."işte gökder ben hep böyle bir durumdan korktum..çünkü şekerim sınırdaydı ..15 gün evvel doğdu bu yüzden teo...ve ben bu yüzden hiç pişman değilim..

05/03/2011 10:03:00

arkadaşım bebek karnında ölmeden bi gün önce kontrole gittiğinde hiç bişey yokmuş sağlıklıymış.ertesi sabah ise bu hadise olmuş...bende dedimki içimden acaba sezeryan isteseydi şimdiye doğurmuş olur ve bu kötü olay başına gelmezdi...ama olacğı bilemeyiz, herşeyini almıştı kızına...adıyla sesleniyordu, konuşuyordu...benim kızımla evcilik oynarlar falan diye hayaller kuruyorduk...şimdi kızımı görünce üzülür diye düşünüyorum...yanına gitsem bi dert, gitmesem bi dert...

05/03/2011 10:45:00

selam kızlar....

ben de çok giremiorum hala doğum yorgunlupu var gibi üstümde geceleri uykusuzlukta eklenice zor oluo tabiii...sağlıklı olsunlarda minnoşlar biz herşeye katlanmaya razıyız kuzucukların...
gökdercim arkdaşına üzüldüm gerçekten...:( hayat her zaman istediğimzi gibi gitmio malesef son haftalarda doktor da bana demişti biraz daha beklersek bebek tehlikeye girebilir die ben de doktora bırakmıştım 38+4 de aldı ama ben de pişman deilm erken falan die napalım dışarda büyüsün kuzular...
zeynepcimmmm sana da çok geçmiş olsunnn en kısa zmanada ulaşın sağlınıza...
aish merak ettim seni de doğum şeklin ne oldu en son..pek takip edemedim...güle güle büyüt Nefes bebeği...

05/03/2011 13:33:00

bizde bu güne kadar normal doğum düşünüyorduk.ama 40. haftanın içinde olmamıza rağmen hiç bir doğum belirtisi yok.önümüzdeki bir hafta içinde olmazsa suni sancı deneyecekler. tabi o da işe yaramazsa sezeryan .kafam karıştı açıkcası.bu haftaya kadar normal olsun diye bekledik.şimdi özellikle suni sancı konusu kafamı karıştırıyor.bebek suni sancıya rağmen ilerlemezse sıkıntıya giriomuş.

05/03/2011 13:49:00

-

-

-

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...