Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/03/2011 14:49:00

-

-

Anneler,
Öncelikle hepinize geçmiş olsun. bebişleriniz sağlıklı huzur içinde mutlu büyüsünler inşallah. :)
Sorumun grubu burası değil ama hazır sizin gibi yeni anneleri bulmuşken akıl isteyecektim.

Ben 30 haftalık hamileyim. Yavaş, yavaş hazırlıkları hızlandırmaya başladık ama hastane çantasına neler koymak gerekir birde sizden akıl alayım istedim.

Yardımlarınız için teşk ettim.
Kolay gelsin.

05/03/2011 14:53:00

Derann ben de 40. Haftanın sonunda suni sanciyla doğurdum. Normal dogum yapmani destekliyorum. Her türlü sorunu severek yanıtlarım.

05/03/2011 16:24:00

perencim hoşgeldin biz hamilelikten beri yazışıyoruz ve sorduğun sorunun cevabını  belki daha fazlasını 2011 nisan anneleri grubunda hazırlıklar bölümünde cevapladık.oraya bi bak istersen

05/03/2011 16:25:00

bi de normal doğum yapan anneleri tebrik ediyorum, herkes yapamaz bence çoook zor

05/03/2011 17:15:00

bende ne açılma ne kasılma hiçbir belirti yok.benide bu tedirgin ediyor zaten.yoksa suni sancıdan korkmuyorum.ama bebek hazır değilken zorlayıp  sıkıntıya girmesindenkorkuyorum.bakalım belki hiçgerek kalmaz da bu hafta sürpriz yapar gelir oğluşumuz

05/03/2011 17:30:00

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
yarın sabah anne oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))9

dün ve bugünki nast sonuçlarını beğenmedi doktorumuz ve artık beklemeyelim dedik yarın sabah 7 de inşallah bebişime kavuşmuş olacağım! :)

bizim için dua edin!
belki hemen haber veremem bizi merak edin :)

hepinizi öpüyorummmmm iyi haberlerle görüşmek üzereeeeeeee......
esen kalın :)

05/03/2011 18:01:00

ceylacım allah yardımcın olsun saglıkla al bebegını kucagına ıns dualarımız senınle...
benım kızım sureklı kaka yapıyr ya sızınkıler nasıldı ılk gunler ...
bugun haftalık kontrolumuze gıttık kızım sadece 50gram kaybetmıs cok rahatladık:))

05/03/2011 18:26:00

Ceyllaaaa........;)senin yerine Ben doguruyorum burda..en guzel heyecanlar bunlar...;)

Ozgecim yapacak Bol Bol kaka bu hafta sariya donmesi gerek kakasinin..o simdi yuttuklarini cikarmali Anne karnindayken..bir dahaki hafta 300 gr kadar kaybetmis olabilir.endise yok..olmasi gereken kilosunun % 10 u..bu kiloyu vermesi gerekiyor bebegin..endiselenmek yok..Teo da ilk hafta 90 gr vermisti.10 gunde 300 kusur oldu bu Rakam..simdi ise tontik tontik..az once kamera ile baglandik ablama ablam taniyamadi..sen ne verdin bu cocuga diye sordu..;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...