Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/06/2011 09:01:00

ceylanın da bebiş doğmuş sanırım, gözünüz aydın, sağlıklı olsun işşallah...

05/06/2011 10:57:00

Sabah moral bozukluğu ile uyandım. Dün gece sağdığım sütü dolaba koyarken buzluğu açık unutmuşum. Sabah uyanınca tüm kıymalar köfteler ve en kötüsü de İpek e biriktirdiğim donmuş sütler çözülmüştü... :( Mümkün değil kızım iki günde çözülen sütleri içemez. Keşke komşumun bebeği olsaydı lavabodan nasıl dökeceğim ben bunları :((((((((((

05/06/2011 20:54:00

merhaba...gaz sancısı yine gaz yine gaz..bizim tek derdimiz bu..biz neler denemiyoruz kiii...oğluşum ıkınıyo ıkınıyo çıkartamıyoo..ben de simpleksi tavsiye derim bir de aktardam gaz için gazero diye bitkisel karışım aldım onu veriyorum tavsiye edrim..karışık yağlardan oluşuyo tamamen doğal..bi de çok fena olursa yine zeytinyağı karışımımız var onu içiriyorum..ççocuğumun içi dışı yağ oldu...kıyamam..ben de o ağlarken ağladığımı bilirim..bbu arlar bide su torbasına sıcak su koyuyorum havluyla sarıp karnına koyuyorum sızıp kalıyo rahatlıuo galiba...biz de gezmelerdeyiz gazdan fırsat buldukça..bursa da hava çok kapalı birkeç gündür güneş yüzünü hiç göstermedi..güneşlenmeyi özledik..hepinizi öptüm..bebişlere iyi bakın onların da tatlı gıdılarından öpüyorum

05/07/2011 06:46:00

Herkese merhaba,32+3 Asya Hanım ve benden :) Dün doktor kontrolümüz vardı,doğum iznimiz başladı :) Asya m 2315 gr olmuş,maşallahımız var.

Arkadaşlar sıcak su torbasını bende duymuştum ama karnına değilde ayaklarına koymak gerekiyormuş.Burada okudum diye hatırlıyorum hatta.

Bugün hava çooook güzel Bursa da.Bebişlerle birlikte bol güneşli,bol sütlü günler herkese...

05/07/2011 10:26:00

merhaba :)
arkadaşlar biz iyiyiz şükür :)
bebişim 48 cm 3100 g doğdu ama 2880 düşmüş kilosu :(
çok uyuyor uyandırıp emzirmekte çok zorlanıyorum. emmesi kuvvetli değil henüz iyi çekemiyor sütü bazen kaşığın içine sağıp kaşıkla veriyorum sütü yeterki doysun diye. tabi sütümde henüz çoğalmadı yavaş yavaş olacak herşey. sütü arttırmak için çaylardan içmeyi bile akıl edememişim şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca aklıma geldi sanırım ancak aklım başıma gelecek aşk sarhoşu oldum :)

çok değişik birşeymiş anne olmak :) kendi anneme bile güvenemiyorum ne garip :)

şimdi başka birşey gelmiyor aklıma sonra yine yazarım hepinizi öpüyorum sağlıkla kalın...

05/07/2011 15:38:00

Hemen duyumlarımı paylaşıyorum,

e-bebek ten alacagımız her 50 tl lik alısveris icin 25 tl ödüyormuşuz. 3 tane ile sınırlamışlar o yüzden anca o kadar alabildim :) . Fiyatı da favori sitem olan hepsiburadadan daha uygun...

Aşağıda da linkini veriyorum. Bu link ile indirim çeki kazanıyorsunuz yazıyordu. :)
http://www.grupanya.com/ankara/d/u-7KGDFVMC1N

05/07/2011 17:10:00

ceylacım gözzun aydın allah uzun ömur versın bebegıne sut ıcın sıkma canını 5.gunde tavan yapıyor memeler bol bol sutlenırsın :)) bızım göbegımız dustu bugun cok rahatladık ama drumuz ıkı gun sonra yıkayın dedı beklıyoruz pazartesıyı... kızımı gecelerı uyandırmıyorumzaten cok acıktıgı zmana uyanıyor huzuzrsuz olsun ıstemıyorum gecelerı ama gunduzlerı uyandırıryorum sureklı memedeyız emzık olarak kullanıyor benı:)

05/07/2011 18:16:00

aishwarya, power vital rezeneli karışımı nerden aldın??? Eczanelere sordum bugün yok dediler, internetten mi almak lazım, birkaç sitede buldum ama adını duymadığım siteler..nerden bulabirim bu ürünü???

05/08/2011 05:54:00

ceyla hadi gözün aydın bebeğine kavuşmuşsun..tebrik edrim canım..sen şimdi anneliğin tadını çıkarmaya bak..sağlıcakla kal..

05/08/2011 06:17:00

Ceyla cım gözün aydın,darısı başımıza olsun.Bu grupta tek hamile ben kaldım sanırım :)

Tüm ilkbahar annelerinin anneler günü kutlu olsun...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...