Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/15/2011 15:24:00

Evet sudokrem ve penaten krem pudralilar.Boyle akiskan degil Kati kivamlari var.surdugun yerde yayilmiyo kati bir sekilde kaliyolar.pudrali kremler ya da pudra..pisik olusunca en iyisi..

05/15/2011 15:31:00

hemen cıkıyor ve mothercare gidiorum tesekkurrrr

05/15/2011 17:06:00

cece çinko oksitli kremlerden neden uzak durmamız gerekiyor acaba, ben de anlamadım... açıkçası kafam karıştı çünkü ben de çinko oranı yüksek kremler kullanıyorum pişik olduğunda ve çok etkisini görüyorum... desitin krem var, mavisi günlük kullanım için pişik önleyici, mor olanı ise  pişik olduktan sonra tedavi edici özelliğe sahip. bir de eczaneden cinko oksit krem aldım doktor tavsiyesi ile... sadece çinko oksit ve vazelin içeriyor. 1 gün içinde geçidi pişiğimizi :) doktor hametan da vermişti ama almama rağmen bana çok ilaç gibi geldiğinden kullanmak istemedim...

05/15/2011 17:14:00

Berrak orda mothercare yoksa alır yollarım sana sudokrem.ben kakadan sonra ya da cisli bez çok beklemişse altında muhakkak sürüyorum sebamed healingi. Önemli olan etlenince ve büyüyünce...bacakaralari acaip kizariyo hemen bezi bekletince. Ya da benim oglusun cildi hassas;)

05/15/2011 20:37:00

g,ittiğim avm de mothercare yokmus.. nivea aldım :((

05/15/2011 20:41:00

şimdi okudum. yarın eczaneden desitin i sorayım.. inanç bezi ne kadar sürede değiştiriyosun? ben 2-3 saatte bir değiştiriyorum. gecce eğer uyanmazsa 4 saati buluyor. acaba geceleri de mi uyandırsam?

05/16/2011 08:07:00

bende prıma kullanıyorum ama öykunun bacaklarını sıkıyo gıbı geldı halbukı henuz 3300 gramız acaba 2 numaraya gecsem mı bu sefer de buyuk gelır sızıntı yapar dıye korkuyorum. bıde benım kızım her altını actıgımda elıme cısını yapıyor buyuk bır keyıfle:))

05/16/2011 08:53:00

blisss ben de istiorummm ağdaya gitmekkk ...bizimde cumartesi 40 ımızz..gidenler oldu mu arkaşdalar bilgi verin...

05/16/2011 11:37:00

dikiş çok aşağıda aish, bikini giydiğinde görünmeyecek şekilde. bikini bölgesi için ağda. meryemasli, internette biraz baktım da; yaptıranlar da olmuş, bekleyenler de. ben yaptırmaya karar verdim, söylerim biraz hassas davranır kız.
bu arada bi kere şöyle birşey olmuştu, ağda deyince aklıma geldi: ankara'da bi salona gitmiştim bacaklarıma ağda yaptırmak için. bacağım bitti, bayan "prensesi de alalım mı" dedi. ve ben şaşkın şaşkın "yok ben tek geldim" dedim, o da "tamam işte bekleyen yok prensesi de alalım" dedi. benim hala anlamadığımı görünce, "biz bikini bölgesine prenses" diyoruz dedi, ahahaha =) yıllardır "yok ben tek geldim" cevabıma gülüyorum ben :D
onderozge, biz 1 numaralı bezden sadece 1 paket kullandık, sıkıyor gibi geldi, 2 ye geçtik. 3 paket de 2 numara kullanmanın ardından şu sıralar 3 numaradayız. numara atladıkça sanki yeni yaşımıza girmişiz gibi seviniyorum markette :D

05/16/2011 14:56:00

Merhaba herkese..biz genelde iki numara kullandik.AMA elimde kalan son 2 numara paketini de bitirip 3 e geciyorum.ucuzluk vardi 4 packet hazirlamistim.bezi poposundan dusuyo teonun artik poposu buyudu;)AMA her bez alisimda bacaklarini poposunu deli gibi opuyorum sarsarak..a ben Boyle yaparken Teo da sapsal sapsalbakiyor etrafa.." ne animasuonlu bir anneye Dustum"diye dusunuyodur yavrum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...