Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/16/2011 15:58:00

inanç:) benim oğlum da babaannesinin animasyonundan sonra, beni çok ciddi buluyordur herhalde. zaten korkuyorum beni sadece süt annesi gibi bilecek diye :)

05/16/2011 17:56:00

evet babaların enerjilerini tadir ediyorum zaman zaman. ama bir de şunu farkettim, sanırım anne enerjisi diye bir şey var. 40 gündür hiç bir kerede 4 saatten fazla uyumadım, gece boyu sürekli uyanıyorum, gündüzleri bebekle birlikte uyumuyorum maalesef ama hiç uykusuz hissetmiyorum kendimi.. yorgun da değilim. ben bile şaşırıyorum kendime. tabii evde babaannenin olması da bir avantaj. ben o kadar yemek, temizlik olaylarına dalmıyorum.

05/17/2011 12:25:00

selammmm kızlar....

Bliss ben de 1 haftaya kadar gitmeyi planlıorum ağda işine dikişin orası kalsın olmazsa napalım süs gibi dursun...:)))))) koptummm gülmekten prensese hani paketi falan duyduktaaa prenses ilk defa..:)))

kızlar bu arada biz de hala 1 numara kullanıoruz bacakları zayıf mı yoksa oğlumun..:((( 3. paket kullanıoruz ama 5 kiloya kadar diooo bizimki daha 5 falan olmadı ki...

05/17/2011 12:30:00

slm kızlar..ne zamandır yoktum buralarda...herkes umarım iyidir...bizim kırkımız çıktı çok şükür...bu aralar kızımla yapışık geziyoruz zira memeden hiç ayrılası yok...

05/17/2011 12:30:00

Meryem sizinti oluyo mu bezde?? Ona dikkat et.o zaman kucuk geliyor demektir..bir de kilo degil boyu uzuyo bebelerin o zaman otomatik kuculuyo bez..sen ikiye gec..bi anda 3 e atlayacaksin 6 haftadan sonra..bir de size bi soru nilufer hanim bu istatistigi nerden yaptiniz,herkes yapmis bi Ben yapmadim.googled a vardi ama???

05/17/2011 12:31:00

Gokderrrrrrrr!!!!!!!!!sana mesaj atacaktim nerelerdeesin diye

05/17/2011 12:41:00

cnm ya bir haftalığına şehir dışına çıkmıştım...bu arada kızımın yeni fotolarını ekledim bakabilirsiniz kuzum büyüdü...

05/17/2011 12:43:00

Günaydın.. Zira 14.30 da kalktım. İpek in uyuma saatlerinde paso ben de uyudum geberiyorum yorgunluktan.. bizim babanın enerjisi 1.5 saatten sonra tükeniyor.. geçen baayağı uğraştı gaz maz bana diyor ki belim ve sırtım ağrıyor, sana bir şey olmuyor mu? Ben de o an farkına vardım bel ve sırt ağrısını normal kabul edip  şikayet etmediğimi.. Gerçekten de anne olmak çok güzel ya.. Uykusuzluk ağrı mağrı süperman gibi oluyorsunuz :)))
Bez konusunda ben de kararsızım. Aynen özge gibi düşünüyorum daha kilosu geçmedi ama sıkıyor gibi bez. İnancın dediği gibi sızmasını mı beklesem.. Nası anlıyorsunuz ki? Bu arada ben dogdugundan beri 2 numara kullandım bu iste bir yanlıslık mı var??

05/17/2011 12:48:00

Ben de biri cok az kullandim.belki bir packet.zaten bir ust numaraya gececegim diye Ben 4 numaraya kadar aldim.ikinin son packeti ve 3 e geciyorum..Teo 52 cm dogdu AMA 58 cm su anda ..bu bile yeterli Benim icin bir ust numaraya gecmekte.alin deneyin derim Ben.bir de evet uykucu Ben 0 saat uykuylayim diyebilirim .super mama yim

05/17/2011 12:49:00

Bi problem daha var.. Pişik kızarıklığı saki daha azaldı ama daha çok bölgede gibi.. Bazen hiç ağlamadığı oluyor ipekin ama bazen var ya hiç susmayacakmıs gibi aglıyor dakikalarca.. cok endiselendim. babaya haber vermeyi bile düşündüm. kolik mi acaba diye.. siz de hic oyle anlamsız aglamalar oldu mu icli icli.. nası basa cıkacam? sonra uyutuyorum problem olmuyor. diyorum uyuyabildigine göre cok da ciddi bisi diil... of ne zooorrrrr

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...