Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/17/2011 12:51:00

masallah sana inanc..teocan a da...

05/17/2011 13:01:00

umarım geçer cece, insan bebek ağlarken bir şey yapamayınca ne kötü hissediyor kendini..
biz de deniz sezonunu geçen yıl 23 nisan'da açmıştık. bu yıl babamız hadi gidelim 1-2 saat diyor ısrarla ama ben "bu göbeğimle nerelere gideyim" havasındayım. en son, "siz oturun ben yüzeyim bari" dedi :))

05/17/2011 13:06:00

evet benım 2 numaraya gecme vaktım gelmıs o zaman cunku bezımız sızntı yapıyor hep:) ben bubchen kullanıyorum pısık onleyıcı her altını actıgımda suruyorum henuz pısık sorunumuz olmadı kılo alınca olurmus genelde...
 ben cımbızla topladım kızlar ordakı tuylerı tam dıkısın ustunu falan zaten ölü bölge  hrehalde hıc acı hıssetmedım ama  agda derıyı bıraz cekıyor bence yaptırmayın cımbızla toplayın derım  hadı kolay gelsın tum anne ve bebıslere kzım uyuyorken bır banyo yapayım ben:)))

05/17/2011 13:14:00

Berrak sıfır pimpirikliyim ama ağlama nöbetlerini gazdan anlatamam. Alt dudağı titriyo mosmor oluyo sonra zart zart ses duyuyorum sakinlesiyo ve tekrar beyazliyo. Ve bisiy diyeyim mı o pirpladikca babası dıyo ki sanki ben yaptim. Çok fena bisiy coook. Ben yere düşen memeyi söyle bir temizleyip ağzına veriyorum üstünü sıkı giydirmem terledi mı bosver alışsın derim ama o gaz başka bir boyut. Ultrasonda gormuş bir tanidigim gaz sancısını kalp krizi sanıp hastaneye kaldirildi. O demişti resmen geziniyor hava vücutta demişti

05/17/2011 13:15:00

bizde bebek bezine 2 numaradan başladık ve hala kullanıyoruz...pişik sorunumuz yok şükür krem engelliyor...uykuya gece hasretim..bazen onu emzirirken rüya bile görüyorum :=)))  baba bizdede gaz çıkarma görevini üstleniyor, o gazını alırken ben işime bakayım diyorum eşimin sesi geliyor ağlıyor durmuyor diye...inanırmısınız tuvalete bile çıkamaz oldum bu aralar yapışık gezme niyetinde bebişim...ben alında bundan hoşlanıyorum ama işler beni bekliyor malesef...bu durum geçici demişsiniz ben de öyle olmasını umuyorum...

40 mızda çıktı artık hava güzel oldujkça dışarı çıkarıyorum...ilk çıkışımızda 1 saat durabildi sonra bir ağladı bir ağladıki arabaya zor attım kendimi emzirmek için...tatlı telaşlar işte...gezmek şahane de benim mızmız hemen su koyveriyor...

05/17/2011 13:20:00

Usenmesem evin her odasının resmini çekip size göndereceğim. Usama bin Ladin bize gelse ameriakn askeri bulamazdi gariban hayatta kalırdı :)

05/17/2011 13:22:00

göbek möbek de olsa denizi gördün mü atlayacaksın derim ben.. bizim tatil teeeee eylül de.. antalya lara ya gideceğiz.. o zmana kadar sabretmek gerk.

Kızlar prenses için (ay hala gülüyorum) neden lazer yapmıyorsunuz? sıfır acı, güzel sonuç...

İnanç ah o gaz halleri.. Benimkinin de alt dudagı titriyor. Bazen seninki gibi bırp da yapamıyor.. Yavrum ya.. Kızarıyor morarıyor bırp yok.. Zor ya yardımcı olamamak. Dua ediyorum uyusun da uykuda rahat cıkarsın diye.. Ben de pimpirikli değilim. Hatta ipek i görmeye gelenler benden daha telaşlılar..

Memede ben de uyuyordum eskiden. simdi ara ara.. o emdikce benim uykum geliyordu.. bir bakmısım gözüm kapanmıs

05/17/2011 13:26:00

Uyuduğunda unutuyor Cece gazını ama uyandığı anda feryat figan. Sab simplex sayesinde çıkarıyor gazını yoksa kibranir saatlerce. Ben lara fener de oturuyorum. Bize de gel

05/17/2011 16:47:00

İnanç bundan yıllar yıllar evvel ben de Lara - fenerde oturuyordum.

05/17/2011 16:48:00

Hakkaten mi???:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...