Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/18/2011 17:49:00

ben hala aldıramadım emzıgı ve cok uzuzluyorum memeler acıkta gezıyorum artık sureklı emmek ıstıyor cunku... ne buyuk rahatlık olurdu alsaydı:(

05/19/2011 07:42:00

Benim emzik tommee tippee marka.yanliz tutturamiyoruz diyosunuz ya bebeginizin agzina kucuk geliyo olabilir.Teo nun bi tane var oyle agzina koyuyorum hupp disari cikiyo cunku minik..Teo bildigin emzik emiyo damaklikli degil

05/19/2011 07:48:00

Zaten cok pahali degil emzikler..al birkac tane dene..tuttuguna yaps sen de.cok rahat edeceksin.Daha cok kucuk yormuyo..AMA sonra sen de bisyler yapmak isteyeceksin.dene Bol Bol bakalim

05/19/2011 07:54:00

BIZDE YAKLASIK 20 TANE EMZIK VAR MARKA MARKA, SILIKONU, KAUCUGU, DAMAKLISI, DAMAKSIZI, BAKKAL EMZIGI VS... AMA NAFILE... YINE DE ALMIYO EMZIK :( DAHA DA KOTUSU ALIRKEN KENDIM ETTIM BEN BUNU... AGLAMIYO USLU DURUYO DIYEREKTEN VERMEDIM EMZIK VE SOGUDU. ARTIK DA ALMIYOOOO... UHUUHUUUU :(

05/19/2011 07:54:00

BIZDE YAKLASIK 20 TANE EMZIK VAR MARKA MARKA, SILIKONU, KAUCUGU, DAMAKLISI, DAMAKSIZI, BAKKAL EMZIGI VS... AMA NAFILE... YINE DE ALMIYO EMZIK :( DAHA DA KOTUSU ALIRKEN KENDIM ETTIM BEN BUNU... AGLAMIYO USLU DURUYO DIYEREKTEN VERMEDIM EMZIK VE SOGUDU. ARTIK DA ALMIYOOOO... UHUUHUUUU :(

05/19/2011 08:41:00

her gun bır emzıkle gelıyor babamız eve bugun avent damaksız almıs bı sure emdı ılk defa bakalım ne olacak...

05/20/2011 13:19:00

kızlar bir sorum var!

bizim bebiş çok uzun süre emiyor memeyi 1 saat emdikten sonra yarım saat geçmeden yine istiyor. sizde durumlar nasıl? sütüm az geldiği için mi yoksa kuvvetli ememediği için mi anlayamıyorum :( bugün 16. günümüz 3000 g olmuşuz. 2750g düşmüştü yani kilo alıyor doğum kilosuna ulaşmaya 100 g kaldı. sizin bebeler kaç günlükken doğum kilosuna ulaştı ? bebeleri karşılaştırmak doğru değil elbet ama fikir edinmek için soruyorum. uykuları azaldı uyanıkken devamlı emmek istiyor bu normal mi bilemiyorum bir el atıverin :)

05/20/2011 13:28:00

sütüm az mı çok mu anlamak için sağıp vereyim diyorum ama bir öğünde kaç cc vermem gerek bilmiyorum. sağıp veren varsa bir seferde ne kadar süt sağabiliyor hangi süt pompası iyi ? bendeki pompa iyi çekmiyor sanırım yada benim sütüm az uğraşıyorum uğraşıyorum iki memeden en fazla 20 cc topluyorum :( elektrikli pompa mı alsam kullanan var mı?

05/20/2011 13:29:00

Uyku hic kalmayacak..bizimki artik 2 den once uyumuyor oglenleri..bir sonraki kontrolde kilosu tavan yapacak..;)

05/20/2011 15:23:00

emzik bizde çok nadir işe yarıyor meme istediği için kanmıyor emziğe atıyor ağzından :) sütümün az olduğunu düşünmeye başladım az geldiği için uzun süre emiyor sanırım :( memeyi sıkınca fışkırması mı gerekir sütün benim fışkırmıyor ? mama kutusunda da 2 haftadan sonra 90 cc yazıyor ama bugün aile hekimi öğünde 30 cc ver dedi bana da az geldi.memede ve kucakta bende uyutmuyorum ama yatırdığım an ağlıyor ve meme istiyor :( eğer doyduysa yatırınca kendi kendine uyuyor.kilo aldığına göre sütüm yetiyor diye düşünüp rahatlamaya çalışıyorum. belki geçiçi bir dönemdir 40 çıkana kadar yoluna girmez diyorlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...