Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/20/2011 15:25:00

pazartesi sabah 2860 idi bugünsabah 3000 olmuş. 4 günde 140 g almış günde 30 dersek normal oluyor kilo alımı. günde 20-30 g arası alırlarmış. 3. hafta sonunda geçmiş olacak doğum kilosunu böyle devam ederse. yani normal görünüyor dimi berrak :)

05/20/2011 15:37:00

benim gittiğim doktor kendi doktorumun olduğu tıp merkezinde çalışan amca :) ona da sarılık olunca doktor araştırmaya vakit yok diye gittik. başka bir doktor bulmak istiyorum o yüzden şu ara kim ne derse acaba diyorum :) su ve karpuz en çok tükettiğim şeyler ama aynı zamanda dinlenmekte çok önemli ama uykusuzluktan geberiyorum :( ne yapayım kilo aldığına göre saatlerce emse bile emzireceğim sonuçta önemli olan onun iyi olması.

05/20/2011 15:44:00

uyumaya çalışıyorum da evdeki hesap çarşıyo uymuyo bazen :) sabahdan beri banyo yapacağım hala fırsat olmadı. Sağol Berrak birileriyle konuşmak iyi geliyor. annem çok pimpirik beni daha çok teleşlandırıyor eşim benim çocuğum sağlıklı hiç birşeyi yok bu kadar endişelenme diyor iyice allak bullak olmuştum :)

05/20/2011 15:48:00

Ah berrak ah..Teo da yattigi yerde uyuyo bun dan da hoslaniyor AMA buyuyen bebek Daha az uyur..bu kanun gibi birsey..Teo cok saatli bir bebek..Sabah 4 de kalkar mama yer,bezini degistirmemizi ister.saat 8 e kadar yari uyur uyanir..kaka yapmistir.8 de yine mama ister veeee artik ayaktadir.10 gibi 1 saat uyur bir Daha 2 ye kadar uyumaz.2 de ustuste mamalari devirir..eger 8 de kakasini yapamamissa saat 2 de muhakkak yapar..sonra aradabir uyanarak saati 6 yapariz..cilginca gaz sancilari Yeme hissiyle saat 8:30 da Teo iptal gece modundadir..gece 12 gibi uyandiririm.mamasini yediririm.ve yine sabahin 4 unu bekleriz;) bizim rutin uyku beslenme duzenimiz..doktorum sureli mama ver dedigi icin Ben cc olayina takilmadim.ard arda 90 lik da hazirladigim oluyor,tek kalem 120 cc de olabiliyor ,bazen Sadece damask kizmadindan agzinda geveliyor....;) yani sonucta o ne derse o oluyor;)herkes uslu bir bebek oldugunu soyluyor,Sadece gaz sancisi esnasinda facia yasaniyor..;)

05/20/2011 15:50:00

Uyku??? pardon??? O nedir?? Nerde satilir???hemen alayim ;)

05/20/2011 15:50:00

biz bir düzen oturtabilsek saatleri hiç önemli değil ama nerdeeee :( o düzen oturana kadar saatler belli olana kadar ben tükeneceğim sanırım :(

05/20/2011 15:57:00

Yok ceyla bosuna kasma..Daha degisecek duzeni..yani o baslardaki kalkmalari falan hepsi altankus olup yeni bir duzen oturtcak o...;) sen o uyurken uyumaya calis,Daha cok kucuk Daha cok Uyuyor cunku..Ben de senin kadarken kusma buyukten dolayi basinda bekler ve hic uyumazdim..bak simdi de kusuyor AMA oksurme refleksi Daha cok gelisti.Allah yardim ediyor pacayi siyiriyoruz...ve ceyla Anne olmak hers eye ragmen tukenmemekmis(sipsevdi sakis misali oldu ;))rahat ol bu ona da yansir..memelere de deki " Derhal dolun bebegim yiyecek sizleri" hep memelerim sut dolusunuz de bak gor dolacak tasacak...

05/20/2011 15:58:00

Bu arada iPad kaynakli sacma kelimeler icin ozur ..biktim bunun otomatik kelime yapma huyundan..nefret t.....

05/20/2011 16:06:00

:) sağol codid moral çok önemli biliyorum da işte bilmek yetmiyor bazen siz iyi geliyorsunuz :)

05/21/2011 08:24:00

dün gündüz ve gece iyi uyuduk şükür uğraşmadık emdik gaz çıkardık alt değiştirdik uyuduk :) şimdide uyuyoruz bende gidiyorum kestireyim biraz :) herkese bol sütlü bol uykulu günlerrr...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...