Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

05/31/2011 12:59:00

kızlar selam

biz de geçen gün baya kötü bikaç güngeçirdik bahsetmiştim cuma günü..cuma akşamı artık susturamayıp acile götürdük oğlumu...muayene ettiler gaz sancısı..:(( damla faalan verdiler ne zormuş bu gaz olayı...
İnançcım umarım çözülmüştür öksürük olayınız..demek bebeelr böle büyüyecekler bi gün ağlayıp bi gün gülerek...
özge seninki doğunca ne kadardı kilosu...kaka olayını doktor bana da beslendiğinin göstergesidir demişti daha sık emzir olmazsa bi de beslenmene dikkat et...
bu arada emzik almadı benim oğlan denedim ama nafile gene denicem çünkü memede kalmaktan çokhoşlanıo...

05/31/2011 14:20:00

Öncelikle İnanç geçmiş olsun canım,inşallah önemli bişi değildir.İyiye yor iyisi olsun canım...

Bebişler kocaman oldu maşallah hepsine,darısı bizim başımıza.Son aya girdik,çoook çabuk yoruluyorum artık.Hep uyuyasım var :(

Sabah Berrak dut dedi,dut arıyoruz bizde şimdi :)

05/31/2011 15:19:00

iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim..bu ara mama ile beslenen teo gunde sadece bir sefer kaka yapiyor:(bu aralar havalardan midir nedir 2 gunde bir...ama teo yapti mi saglam doldurur bezini..yarin sabah 7:30 da antalyaya ucup direkt doktorumuza gidiyoruz..belki asisini yaptirmayacagiz duruma gore..
sevgiler
kendinden nefret eden,cocugunu hasta eden max uzgun anne...:(

05/31/2011 15:59:00

evet berrakcim verem asisi karma asi...doktor oksurugune gore karar vercek yapilmasina

05/31/2011 16:23:00

Yaaa İnanç hiç hasta olmadan mı büyüyecek?Ne demek çocuğunu hasta eden :( Böyle karamsar olmak yakışmıyor sana.Üzülme sakın,daha küçücük;hayata uyum sağlama sürecinde daha neler yaşayacak.Daha ilkinde böyle yaparsan olmaz ama :(

05/31/2011 16:24:00

Berrak cım dut bulduk merak etme :) Ben tam bir dut delisiyim ama bende şekerimi yükseltir korkusundan yiyemedim fazla :)

06/01/2011 09:08:00

seden az kalmıs doguma tek soyleyebılecegım uyu uyu uyu sonra gez gez ve gez:)))

3 kılo dgmustu meryem ama 1 haftalıkken 2900 e dustu.  berrak senın yaptıgın en dogrusu aslında ama oyku uyanıkken emzık almadıgı ıcın sureklı emmek ıstıyr ve bı sure sonra memeler yumus yumus oluyor sut kalmıyor dun 5 te uyandı gunduz 12 ye kadar uykuya dalamadı sureklı emmek ıstedı doymadı bı turlu mama almaya gonderecektım az kaldı esımı kı uyudu

bu arada hangı mamayı kullanıysunuz acıll cevap...

06/01/2011 09:14:00

ben şu an mama kullanmıyorum ama ilk 1,5 ay mama - anne sütü bir arada gitmiştik.. mama olarak aptamil kullanıyordum...

06/01/2011 09:16:00

Aptamil comformil imunafortis kullaniyorum Ben..hosgeldin ozgecim dunyamiza artik 2.aydan itibaren Daha az uyku uyuyacak gunduzleri..4-5 kalkip oglen ikide uyuyacak..:)korkma bunye alisacak ..Benim canim cok sikkin ucak kazasi yasadik teoyla ilgili..bir de uzerine inner inmez iki bacak bir kol asi..cok sinirli suanda..evde savas var teoyla..offfcok zor

06/01/2011 09:17:00

Soylemeyi unuttum Aptamil normal olan Daha tatli..Sadece comformil ozellikli olani al..hem Daha iyi hem de seni birakmaz ..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...