Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

06/11/2011 09:57:00

ay çok hoş bu yazı :) çok da doğruymuş yani ehehe :)

06/11/2011 10:04:00

Ceceee...atlamisim gormemisim,gecmis olsun neler olmus kuzuma...bisiy yokturmama verdiysen belki o yapmistir..teo da bir iki Sefer oyle kustu. Ki surekli kusar..AMA fiskirtma kroniklesmedi....bu arada emzirem annelerrrr..siz su vermeyeceksiniz Ben mama verdigim icin veriyorum..;) AMA Teo karpuzu yalamaya bayilmistiiiiiii:)) Ben arada bir yalatmaktan yanayim..;)

06/11/2011 10:16:00

doktorlar bişey vermeyin diyolar ama biz de karpuzu tattırdık pek bi hoşuna gitti:) 4 aylık olunca daha çok tadına baktırıcam meyvaların....bu arada codid sen ne kadar su veriyosun bebeğine??

06/11/2011 10:23:00

Bebrk kasigi ile 10 Sefer gunde..yani bir corba kasigindan azdir.

06/11/2011 10:29:00

teşekkürler codid...burada yazışmak, tecrübeleri paylaşmak çok güzel..kendimi hiç yalnız hissetmiyorum..bu da özellikle zor zamanlarda insanı iyi hissettiriyor

06/11/2011 10:31:00

:) bir keresinde dudaklari birbirine yapisti.o gun bugundur veriyorum..kakasi da duzenegirdi biraz.

06/12/2011 14:38:00

Merhaba kızlar...
Epey bi aradan sonra girebildim yine, herkesin bebişlerine geçmiş olsun, işşalahh çabucak atlatırlar. bizim de kırkımız çıkalı defne biraz düzene girdi, tabi mamanın katkısı yadsınamaz. uzun uzun dışarıda vakit geçirmeye başladık. ama mama saati gelince koşa koşa eve dönüyoruz. bugün ilk kez dışarıda yapayım mamayı deyip çantaya hazırlıkları bi güzel yaptım. mama saati gelince hepsini çıkardım, ama taze anne olarak çantaya bi baktım biberon koymayı unutmuşum:))) Tabi apar topar yine eve döndük... 
Bu arada bizm öksürük için akciğer filmi çektirdik, tertemiz, meğersem reflüdenmiş, ilk üç ay sürermiş, ama bize ilaç vermedi doktorumuz.  
                                                               DTT (kızlar ismimi değişirdim bu arada)

06/12/2011 17:06:00

berrak maşallah de   :)) ben ne zaman idilin bişeyine iyi desem, aynı gün bozuluyooo :(( çok dikkat ettim buna :(( kendi kızıma nazarım değiyooo :(((

06/12/2011 17:11:00

Annebabanin nazari degermis kimsenin degil..Ben nazara inanmazken hem burdan,hem arcadas cevremden uyardular bni...ne zaman ay ne guzel .... Yapti diyorum muhakkak kotu bisiyler oluyo...

06/12/2011 18:38:00

serosh, 3 aylık olmuşsunuz, çok kıskandım :))
nazar olayına ben de önceden inanmıyordum. facebook'a fotoğraflarını yüklüyorum, birden ilgi odağı oluyor; akşamında bir sorun çıkıyor. kaldırıyorum. birileri sorunca yeniden fotoğraf koyuyorum, yeniden huzursuzluk. şimdi yüzünün göründüğü bir fotoğrafı yok. nazardan korkar oldum.
emzirme önlğü olayına hiç girmedim ben. genelde arabadayken emzirmeye çalışıyorum. geziyoruz, dönüşte hemen veriyorum. üstsüz de güneşlenirdim zaman zaman, o yüzden öyle çekinmiyorum emzirirken ben. oğlum huzursuzlanırsa, heryerde emzirebilirim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...