Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

06/16/2011 09:09:00

merhaba ardacora... insallah atesi çıkmaz ama siz yine de evde calpol şurup bulundurun her ihtimale karşı...

06/16/2011 09:10:00

merhaba ardacora... insallah atesi çıkmaz ama siz yine de evde calpol şurup bulundurun her ihtimale karşı...

06/16/2011 09:20:00

Merhaba herkese..Teo dun aksam sabaha kadar ayakta tuttu bizi..ya huysuzlandi,ya agladi..kucagimizda olmak istedi...sabahin 5 inde aglayarak kaka yapti..atesi 37 I gecti bir ara..soyup ustunu,klimayla odayi sogutup,o zaman calpol vermeye karar verdik..calpol+ mama+ kaka uclemesi ardindan kahkahalar artti....merhaba ardacora..hicbisiy verme..doktorum 37,5 gectikten sonra ilac dirumudur kolayina gecmez,asiya mudahele etmemek lazim dedi AMA bunu dediginde Ben calpolu vermistim bile..annemin sakin verme asinin etkilerine karisma uyarilarini dikkate almadim..zaten yeni nesil asilar ates yapmiyor..Sadece kollari bacaklari cok agriyo,huysuzlastiriyor ciddi olcude..yani sen bir iki uc gun yapisik gezeceksin ardayla;))))

06/16/2011 11:05:00

yaaa biz zaten yapışık geziyoruz çok huysuz bir de üstüne aşı olunca napçam bilmyorum...şu istanbul gurbetinde yapayalnızız:((((

06/16/2011 11:28:00

benim oğluşuma aşılar ateş yaptı..o gün 3 şırınga 1 ağızdan olmak üzere 4 aşı olmuştu kuzucum salı günü...calpol verdik

06/16/2011 11:35:00

Aslimmm..naber nerelerdesin..?ozledik yahu..oglum iyi mi?hani resmi bana gondermedin:( ya 3 tane asi kolay degil ama o ates tolera edilebilir bir atesmis..doktorum asi ates yapabilir cunku asilanan mikroba direnc baslatir bunye demisti..mudeheleyi istemiyorum..hatta atesinin cikmasi iyidir demekki tepki vermis bunye deriz.bir daha asiya mudahele etme dedi bana.ama tabi ben eve geldigimiz gibi calpolu tikmistim agzina;)) ama gercekten bir daha virutik ya da usutme tarzi bir hastalik olmadikca vermiycem ates durucu..alismasin savassin.Ben rota hakkinda bir doktorla konustum..cocuk doktoru.dedim ki sen cocuguna yaptirdin mi? O da bana hayir asla dusunmedim dedi..o zaman Ben de yaptirmiyorum dedim.

06/16/2011 11:40:00

Daha once yazmistim yine yazayim..rota asisi yenidoganlarda Boyle bir etkisi gorulmese de bagirsak dugumlenmesi vakalari gorulmus Daha buyuk cocuklarda,sonra bu asinin cesidi degistirilmis tekrar sokulmus.Daha revize edilmis.bu asi bir grup varmis asilamada o grub a giriyormus..sey gibi bu kus domuz vs tarzi canli asi mi ay yalan olmasin kizlar aklinizi karistirmayayim bir saat anlatti bana anlatan kisi..aklimda kalanlari toparlamaya calistim..AMA doktorumuz rotaasisi vurunmaya karar verirseniz muhakkak bir hafta once bana gel in demisti..kontrollerini yapalim cocugun demisti..sonucta yaptirmadim Ben de...

06/16/2011 11:48:00

İnançcımmm ben de çok özledimm yaa doğru dürüst giremiorum internete falan minnoştan..ben sakı günü işte karma verem pnömokok ve rota virüsü yaptırdım..doktor önerdi...burda bebeği olan arkadaşlarada sordum hepsi yaptırmış rotayı....rota deilde sanırım karma aşı ateş yapıo ogüm 38,3 oldu Artunun ateşi verdik bizde 38 üstüne verin demişti doktor...rota zaten diğerleriyle aynı yapılıomuş...yani ben yaptırdım...

06/16/2011 11:56:00

Cok yukselmis aslicim ya...kiyamam ona..gecmis olsun kocaman..

06/16/2011 11:57:00

rotayı benım drum 3 ve 5.aylarda yaparız zaten 2.ay 3 asısı var bıde rotaya gerek yk dedı bızde 3.ay yaptıracaz ıns...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...