Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

06/17/2011 08:18:00

Gittigidiyorda kollulari hatta Daha guzelleri var am Ben unnadodan aldim..:)tontukumu sokcam icine..

06/17/2011 08:18:00

Selam herkese,keyifler yerindedir umarım.

Bizim için yarın büyük gün.Nihayet Asya ma kavuşuyoruz.Uzun zaman ben normal doğum yapacağım,çocuğumun geliş tarihine müdahale etmeyeceğim diyerek yine büyük konuşmuşum.Dün kontroldeydik.3250 gr civarı dedi doktor,umarım öyledir.

Bir süre buralarda olmayabiliriz.Hepinizi çooook öperiz.Herkes kendine ve bebişlerine iyi baksın.Sorularımızla geri döneceğiz,görüşürüzzzzz....

06/17/2011 08:19:00

Seden Ben senden heyecanliyim..her dogumolayi bana teonun dogumunu hatirlatiyor.

06/17/2011 08:32:00

Canım böylesi çok zormuş,sen daha önce yaşadın biliyorsun.Korku,endişe,sevinç,mutluluk hepsi bir arada çoook karmaşık.İnşallah bende senin gibi atlatırım,sonrasında hep güzel hatırlarım ...

06/17/2011 08:59:00

sedenciğim merakla ve güzel dileklerle bekliyoruz bebişini.

Ben normal doğurdum ancak Berker epey geç kaldığı için doğuracağım günü doktorum bir gün önceden belirledi.
Yarın sabah suni sancıyla Berker'i doğuracaksın diyince epey zor ve heyecanlı saatler yaşamıştık eşimle.

Her şey çok güzel oluyor, bebişini koklamayı düşün o zaman stres olmuyorsun.

06/17/2011 09:14:00

aşılarımızı olduk eve geldik dr fitil ver dedi ama vermedim azcık calpol verdim uyuttum.çok ağldı dayanamıyorum

06/17/2011 09:25:00

Gecmis olsun...huzurluca uyusun arda insallah..bu iki gun biraz ilgi ister kolu bacagi aciyacagi icin..giydirirken falan aglar.en Bol kiyafetleri tercih et derim ..rahatca cikarip giyebilsin kuzu

06/17/2011 10:07:00

Ilk 40 gun ruyasinda yasamini gorur derler...:)sevinleri uzuntuleri herseyi..Teo da bana sesleniyor...aaaahhh bahhh diye bagiriyor.anlamlari Anne baba benimle ilgilenin..yanina gidip konusuyoruz o zaman dikkatle dinliyor yan yan guluyor..cok simarirsa da ellerini birlestiriyor ayaklarini birlestiriyor.gerdan kirarak guluyor:),sinirlenip uyumaya calisiyorsa istedigini gec yaparsak avy avy avy diye soyleniyor..bayagi biseyler anlatiyor;) dun cry translator Yukledim telefonuma..aglamasini dinlettim..sikilmis oyna dedi..hakkaten sikilinca oyle aglar.akabinde iiyice agladi..bu Sefer hem sikilmis hem de ac dedi.mamasini bir verdim hapur hupur yaladi yuttu:)

06/17/2011 12:14:00

06/17/2011 15:20:00

Merak etme cok rahat gececek...:))Bol eglenceler:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...