Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

06/20/2011 16:14:00

sedennnnnnnnn :) gözün aydın canımmmmmmm! miniğin hoşgelmişşşş! Allah ikinize de sağlık versinnn !  bol bol kokla annesi :)

06/20/2011 20:11:00

Sedenciğim, gözünüz aydın olsun, güle güle büyütün bebişinizi :)

06/21/2011 11:28:00

asyamızda geldi kadro tamam dimi kızlar....sedencim öp yerimizede....

06/21/2011 14:18:00

ayyy daha 2 günlük allah kolaylık versin asya bebeğe ve annesine

06/21/2011 14:53:00

seden merhaba.. asya bebek gelmiş, hoşgelmiş... :))

06/21/2011 16:59:00

hoşgeldin Asya! :) biz de seni bekliyorduk, artık tam olduk :))

06/22/2011 10:22:00

hoşgelmiş sefalar getirmişşş

06/23/2011 12:23:00

yyaaa saçlarım dökülüyor..diyorlardı hep bebek anneye güldüğü zamn dökülmeye başlar saçlar diye...öyleymiş..neden hep batıl diye düşündüğüm gülüp geçtiğim bu gibi sözler gerçekleşiyor kiiii

06/23/2011 16:08:00

Selam herkese;güncellemeleri okudum,hepinize teşekkür ederiz kızımla.Göğüslerim çoooook fena ağrısından duramıyorum.Kızımda sürekli emmek istiyor,kaostayız yani :)Deli gibi emiyor,gaz çıkarmaya çalışırken kusuyor,o ara hıçkırık tutuyor,annem ve kayınvalidem hıçkırığı kesilsin diye yine emzir diyor herşey yeniden başlıyor :)

Doktora gittik herşey normalmiş ama ben uykusuzluktan bittim...Ne zaman dalsam Asya nın sesini duyuyormuşum gibi geliyor,fırlıyorum yataktan...

06/23/2011 18:15:00

Sedencim sıcak kompress yap memelere emzirme oncesi..bitince de soğuk kompress ...göğüs beyaz alanlarını bepanten ile ov.rahatlatir..uçlarına ise ganastarn sür.her emzirme sonrasında kendi sütunu sık ve kahverengi alana göğüs uçlarına yay..çok faydasını göreceksin ..Berrak demiş bir donem böyle sonra hersey yoluna girecek..sakın hıçkırık için limon ver deseler de verme..reflu yapıyor.annenler doğru demiş yine emzir veya çok siddetlenirse aglat:) 2 saati geçerse hıçkırık önemli.yoksa midesi yemek olayına alışıyor.takma kafana..mis kokulu günler sana....;) bu arada cmartesi izmire gidicem.esim teo yü da götürelim dese de belki birakicam:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...