Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/03/2011 06:09:00

geniş bi sehpam var çok yüksek değil üstüne yatağını koymuştum pencereyi açıp orda güneşleniyoruz bi arkamı döndüm çocuk yerde ayaklarnı vurup kalkmaya çalışıyor yatak kaynca yere düşüyor anlık bişiy.bizim hastanemiz küçük bi özel hastane doğum ve çocuk dr ları var kalabalık olmuyor.ultrasonunu aşılarını orda yaptırıyorum.sağlık ocağına bi daha gitmem heralde devit kullanmıyorum.multıtabs a c d kullanıyorum

07/03/2011 07:42:00

merhabaa
ardaya çok geçmiş olsun olacak böyle kazalar düşe kalka büyüyecekler :)

kızlar emzirme yastığı kullanan var mı? bu sıcaklarda yapışıyoruz birbirimize ve ağırlaştıkça zorlanmaya başladım. kullanan varsa memnun mu bir diyiversin

biz 7 temmuzda karma aşı olacağız boyumuz kilomuzda ölçülecek meraktayım

07/03/2011 07:59:00

anladım ben anladım :) bende şekilden şekile giriyorum valla her seferinde kolumun altına yastık koyuyorum destek olsun diye ama artık kolum uyuşmaya başladı :) uykum dağılsın diye bende tv karşısında emziriyorum yoksa uyuyorum resmen bu sefer o yeterli emdi mi anlamıyorum.

o zaman acilen bir yastık edineyim sağol berrak :)

07/03/2011 21:16:00

Ben anlayamiyorum kapandi mi kapanmadi mi..o isi beceremiyorum bir turlu..ablam bu ara antalyada..yarin ona baktirayim Bari..:( ilk baslarda ses cikarmiyordu masum masum yanyan guluyordu..simdi ise kahkaha tufani ciglik sesleri gulerken..cok keyifliymis sana bakip kahkaha atan bir bebeekk:) bu arada Turk bebekleri avrupa standartlqrina gore bana gore ayni zamanda Daha iri..Ben iki aylikken 3- 6 giydiriyordum..annem artik Alma kizim olmaz bir ay sonra bunlar diye beni uyardi..olmuyor olmuyor olmuyor bu kiyafetler..cm hesabi yapmaktan oldum artik.ceyla Ben emzirmesemde mama verirken kullandim c yastigi..simdi de yuzustu cevirip teoyu icine koyuyoru m sirti dinlensin diye yada ricine oturtuyorum yatar pozisyonda..hosuna gidiyor..:))bu arada amerikadaki ablam da burda bende..ona asi maceramizi anlattim..cocuklarinin asilarini anlatti..ayni anda 4 asi vurunuyormus onlarda..ikitane asiyi sag eline ikitane asiyi sol eline a lip ayni anda gum diye bastirip enjekte edip saniyleler icinde cekiyorlarmis.o yuzden cocuklar cok uzun uzadiya aglqmiyorlarmis..ahhh dedim bir kol iki bacak aglayan bir bebek aglayan bir koca..sen bir de bana sor 4 . Ay izdirabimi dedim.artik dayanamiyorum alt dudagini buzup aglamasina.lben yatiyorum artik..goooddd niggghhhtt:)

07/04/2011 06:21:00

kızlar günaydınnnn....

anne olmanın o sonsuz güzelliğini artık doyasıya yaşıyoruz deil mi kızlar? bebişler gülücükler kahkahalar atıyor anneleri yani bizleri tanıyorlr bundan daha güzel ne olabilr ki...uyurken bile özlüorum ben sıpamı uyumayınca üzülüorum uyuyunca özlüorum nası bi psikopatlık...:) annelik bu galiba...az önce banyo yaptırdık annemle tırnaklarını kestim saçlarını taradım kulaklarını temizledim derken emerken kucağımda uyuyakaldı ama ben sürekli ona dokunmak istedim canım oğlummmm çok tatlısın ve seni çok seviorum diyerek yatrdım yatağına...annelik ne züpermişşşşşşşş...

bütün bebeleri öpüorum ayaklarından...

07/04/2011 10:13:00

merhaba kızlar...
ardacım gecmıs olsun bebegım...
bız ıkıncı ay asılarımızı olduk koldakı kabuk bağlayacak dendı ama hıc bısey olmadı sızınkıler ne durumda ? bıde kalca ultrasonunu hangı ay yaptıracaz benım drum 3. ay dedı 2. ay dıyenler de varmıs kısıden kısıye degısmemesı lazım bu rutınlerın...

07/04/2011 11:27:00

Kalça ultrasonuna hiç giriş yapmadim daha:) doktorumuza sorucam bu ay.asi yerleri kabuk bağlamayacak.bagkayabilir diye uyariyolar..yani bizde olmadı öyle birsey..3.ayında da veremasisi yerinde küçük bir morluk başladı..:) gitgide beliriyor..

07/04/2011 11:58:00

teşekkür ediyoruz.kabuk falan bağlamadı bizim omuzunda kızarıklık olmuştu.aşılardan bir hafta sonra kalça ultrasona gittik.dr ne kadar erken bakılrsa o kadar iyi dedi.şükür bişiy çıkmadı.ben bebekken annem çok çekmiş bi bacağım kısaymış.o yüzden biz hemen baktırdık

07/04/2011 14:54:00

bizde bu paralar tükürüklü baloncuklar çıkarıyoruz ağızdan....ne hikmetse...

07/04/2011 14:54:00

bu aralar olucak yanlış yazmışım hay allah

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...