Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/09/2011 08:35:00

evet.. biz de mevlüt yapmadık.. ben de 20 günlük olmamıştı, hava soğuktu tabi burda ama alışveriş merkezine gitmiştik.. 40 ındna önce çok çıkardım ben de.. laf edenler oldu avm de hasta olur çok küçük falan diye, ben de olsun, alışsın işte mikroba... evde duranlar daha çok hasta oluyo diye cvp verdim.. heee.. doğru haklısın falan diyip sustu amcayla teyze :)) ama bi kere yaz geldikten sonra yine bi alışveriş merkezindeyken bi amca gördü.. şort tulum giydirmiştim.. ama ayağında çorap vardı... amca izninizle diye lafa başlayarak çoraplarını çıkardı... ohhh bee dedi sonra da havalansın biraz yavrucuk dedi.. :)) çok hoşuma gitmişti... :))

07/09/2011 20:56:00

renginur yalnız değilsin

07/09/2011 20:56:00

renginur yalnız değilsin

07/10/2011 14:34:00

verme bence çıkmıyo genelde çıkarsa verirsin hemen etki gösteriyo saten.ama sen bilirsin ben vermedim akşam çıktı ateşi calpol hemen düşürdü

07/10/2011 14:54:00

bende vermedım berrak drum cok tembıh etmıstı kesınlıkle verme dıye sonucta atesı 37.8 e cıktı o zaman yarım cay kasıgı verdım oylece atlattık zaten asıdan sonra öykü butun gun ve gece uyumustu umarım nefeste uyur da kolayca atlatır...

07/10/2011 15:09:00

benim bebeğim artık 4 aylık oldu.. ancak burayı bazen okuoyrum.şimdi okuğum karşısında hemen cevap yazma ihtiyacı hissettim..arkadaşlar; ben annemi dinleyip o aşıdan önce calpol verdim..boşu boşuna ateşini tetiklemişim..bütün gece mahvoldu yavrucak...vermeyin derim!

07/10/2011 15:27:00

benim bebiş sürekli ağlıyor avm de bütün çocuklar uyuyor yada etrafı seyrediyor.ama arda çığlık çığlığa bi ıkınma zorlanma hali var sürekli sabaha karşı 4 de uyandı hala uyumuyor.uyuyunca 5 dk sonra geri ağlıyor.gaz olduğunu düşünmüyorum .sürekli ayaklarımızda sallarsak uyuyor bırakınca uyanık napıcam bilmiyorum çıldırmak üzereyim

07/10/2011 15:29:00

selamm
bende aşıdan önce ilaç verilmemesi gerek diye düşünüyorum. bizimki karma aşıdan birkaç saat sonra huysuzlandı çok ağladı o sırada kendi doktorumuzdaydık 2. ay kontrolü için bilerek aşıyla aynı gün randevu aldım aşıdan sonra doktor görsün diye. ateş hiç olmadı ama aşı yerleri ağrıdı vücudunda kırgınlık yaptı çok ağladı doktorumda yarım fitil verdi sakinleşinceye kadar emdik sonra bişeyimiz kalmadı.

berrak eşimde aynı şeyi keşfetti o mızlanırken ağlarken onun gibi bağırınca susuyor :)

07/10/2011 16:39:00

Ben de aşıdan önce vermedim sonra korktum aşıdan sonra verdim ama pişman oldum doktorum kızdı:(ve evet teo bağırırken biz de bağırıyoruz bunlar niye bagiriyo deyip susuyo. Çok komik:)maskara ediyoruz bebeği

07/10/2011 17:51:00

öykünün de uykusundakı tek problem eller ve kollar sureklı yuzde kafada kendını uyandırıyor bende battanıyesının altına sıkıstırıyorum uyandırmasın dıye bu sefer de onları ordan cıkarırken uyanıyor kısır dongu ıcındeyız:) bıde salyamız akıyor cok erken degıl mı yaw...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...