Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/15/2011 11:12:00

ya karnı doyuyor, susuyor biraz; sonra yeniden. hep kucak hep kucak. hep aynı pozisyon, hep yürüyeceksin,  benim oğlum kendi kendine yatardı ne güzel anakucağında sessizce gülerek :) şimdi koymak için eğildiğin anda mızıklanıyor. Teo'dan bir hafta sonra geliyoruz ya, geçmiş onun, 1 hafta daha veriyorum kendimize hadi :)

benim sütüm de çok az çıkıyordu sağdığımda. ama oğluma ilk 2 ay yetti. yani sağdığında bebeğin için yeterli mi değil mi anlaşılmaz, çünkü bebekle makinenin emiş gücü çok farklı. kilo alımından, bezlerinden anlaşılacak ilk kontrolde.

07/15/2011 14:40:00

merhabalar...
öyküye su vermetı hıc denemedım bakalım ısteyecek mı ama drum ek gıdaya gecene kadar su verme sakına demıstı sadece emıyor öykü  mama 2 kere yedı anneme bırakıp gezeyım dedım annemde mama yapsın 4 kere denedık yemıyor koşa koşa eve dönuyorum...

berrak öykünun 3 hafta oldu ası olalı daha yenı yenı kızarmaya basladı
inanç yaptırmadın mı ya rotayı bende cok kararsız kaldım yaptırmak konusunda...
bızım kaka düzenımız bozuldu bu gunlerde sabah aksam yapıyordu sımdı gunde 7 kere yapıyo dolu dolu nıyedır acaba?

07/15/2011 14:45:00

bıde bebeklerın avucları nıye cok terler?

07/15/2011 14:47:00

ve ayakları?

07/15/2011 15:16:00

rota bizi mahfetti oğlum cırt cırt gidiyo

07/15/2011 16:05:00

Artik hani bu cok bilinen bir gercek.ustunde konusmaya gerek yok.Annesutu ile su olmaz.AMA zamaninda vermeyip cokpisman olanlarbeni cok uyardilar.hatta yalvardilar.zaten mama vermem engel olmuyordu buna.bu baskilari yapanlar Anne sutu verenlerdi.drlar vermeyin diyorlar AMA ver dediler bana..ozgecim rota yaptirmayacagim ben.kesin kararliyim..

07/16/2011 22:19:00

Iyi geceler ..su anda umarim misilmisil uyuyosunuzdur:) bugun cok sevdigim cocuk doktoru bir ablam var.iki cocugu var onun da.lonunla konusurken bir haftadir d-vitini vermedigimi havanini cok sicak oldugunu zaten gunes var gibi konusmalarim sonucunda azari yedim..kesinlikle o vitamini vereceksinnnnnn!!!!! Diye bagirdi bana..tabi terminlojik bir suru aciklama da yapti..:) yani tekrar basladim vitamine..:)

07/16/2011 22:21:00

bunu söylediğin iyi oldu, ben de vermeyi unutunca nasıl olsa güneş banyosu yaptı diye önemsemiyordum, daha çok dikkat edeyim bari:)

07/17/2011 06:34:00

ay bende yarım damlalık veryodum çok die bende azar yedim tam dolduryorum

07/17/2011 08:59:00

Kızlar dün Berker katıla katıla 45 dk ağladı. Arada dusa soktum. Sudan çıkınca ağlamaya kaldığı yerden devam etti. Bız de soluğu doktorda aldık. Tam emecekken ağlamaya başlıyordu zaten 4 gündür ama bu kadar da olmamıştı. Dr. İdrar tahlili istedi. Gaz olabilir sab ver 3 kez 7ser damla dedi.

Belki de her şey normal ama ben dayanamıyorum. Onunla beraber ben de ağlıyorum. Koca kisisi bana ağlıyorum diye kızıyor. Ona da ağlıyorum. Off!! Oglusu izliyorum. Bakalım ne olacak.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...