Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/17/2011 10:08:00

Nilüfer banyoda duruyosa oluru yok gaz. Teo dan biliyorum. Sab 7 damla olmaz.tc deki prospektus yanlış . 15 damla olmalı aslı . Dr um 10 yeterli dediği için veriyorum. Ama cogu zaman 15 verdim.bünyesi 7 ye duyarsız kalır . Bio gaia da çok iyi nilüfer .Her ağladığında sok dusa. Sana sarılsın duş başlığı ile sıcak suyu popo kısmında bel kısmında gezdir. Çok gecmis olsun berkerime

07/17/2011 10:14:00

nilüfer bizde dün aynı sebepten dr daydık idrar verdik dr biri antibiyotik verdi bi kere daha gittiğimizde öbürü gerek yok dedi kültür tahlili salı çıkıcak onu bekliyoruz.karnına bastırdığında ağlamıyorsa karnı ağırmıyor dedi ayrıca bizde ishalde var çocuk hiç susmuyor hep ağlıyor ama gözyaşı gelmiyorsa ağlamasından korkmayın dedi.ayrıca hastanede sustu.gülücükler attı .çok geçmiş olsun karnına masaj yapmanı öneririm.birde kovanın içine ılık su koyup aşağı yukarı hareket ettiğimiz zaman rahatlıyor .duş başlığı popoda gezdirince kakasını yapıyor.bol su hem anne hem bebek için

07/17/2011 10:17:00

bize sab doğduğu zamanlar da güne 5 kere 3 er damla önerildi.

07/17/2011 10:21:00

Bize COLINEX diye bi damla verdi doktorumuz.Günde 3 kez 10 damla.Memnunuz şimdilik.

Mama veren anneler hep Aptamil mi kullandınız;bize Bebelac AC de kullanabilirsiniz dedi doktorumuz.Kullanan var mı?

07/17/2011 10:22:00

Almanca prospektusu burda.http://www.st-josef-apotheke.de/nederlandse_klanten/sab_simplex.html. Vücut aza alışındmca etki etmez diye uyardı doktorum. Ben de almancasını okuyunca hak verdim

07/17/2011 10:23:00

Aptanil comformil. Sma vazgeçme derim

07/17/2011 10:46:00

biz de aptamil kullanıyoruz da bişi sorucam mamayı hazırladıktan sonra ne kadar süre bekleyebilir, bizimki her zaman tam bitirmiyor, kutusunda artan mamayı atın diyor ama ben bir saat içinde zaman zaman tıkıyorum ağzına, daha uzun süre bekler mi acep???

07/17/2011 10:52:00

selam

hep okuyorum ama yazmaya fırsat olmuyor :(

biz similac mama kullanıyoruz doktorum bunu önerdi nedendir bilmiyorum. bizim mamanın üstünde hazırlandıktan sonra 1 saat içinde tüketilmezse atılmalı diyor.

uykuya dalamayan kucaktan inmeyen saygıncık meğer yine doymuyormuş :) mamayı arttırdık sorun çözüldü şimdi gazını çıkartırken omzumda uykuya dalıyor :) benim bebe mi çok iştahlı sizinkiler nasıl boğa bebeleri iştahlı mı oluyor hep?

bizim port bebe dar gelmeye başladı anakucağı alsam içine dururmu diye düşünüyorum hem etrafına bakınır rahat rahat hemde hep yatmış olmaz diye düşündüm ama sizce ne yapmalı ? berrak sen bu konuyu açmışsın sanırım daha önce ne karar verdin?

07/17/2011 12:14:00

anne kabız olunca bebeği de mi kabız olur?

07/17/2011 12:40:00

merhaba ceyla, ben ilk günden başlayarak ana kucağı kullanıorum çok memnunuz oğlan çok sevio içinde mışıl mışıl uyuyor. ancak senini ufaklık port bebenin düz yatışına alışmışsa belki sorun olabilir. bebek arabasına ana kucağı takılıyor mu

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...