Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/18/2011 12:11:00

konuyu ben açmıştım iyi etmişim :) sonuç olarak sanırım bir ev tipi ana kucağı edinmek faydalı olacak gibi herkes memnun olduğuna göre :) teşekkür ederim cevaplar için

07/18/2011 12:12:00

Canim benimoglum uzun bir bebek.kg problem degil.simdilik sigiyor AMA cok da rahat etmiyor.bu cok asikar hareketlerinden.belki bir iki ay Daha kullanirim.AMA sonra hayir..Ben uyarilfigim icin bu konuda tutmuyorum uzun sure.

07/18/2011 12:23:00

her bebişin kendi huyuna göre bi ihtiyacı var ve anlaşılan birlikte zaman geçirdikçe anlıosun karşılıklı ihtiyaçları :)

çok güzel bi yazı buldum bi göz atmalı bence emizrmek ve doğal annelikle ilgili çok hoş

http://dogalebeveynlik.blogspot.com/2010/06/test.html

07/18/2011 12:42:00

ne yazıkki bazı sıkıntılardan ötürü çooook istememe rağmen olmadı ama yinede neşeliyim hamdolsun depresyonsuz devam ediorum. ama emzirmenin tadına doyamıorum her istediğinde emziriorum gece gündüz anne-çocuk arasındaki harika bir bağ mucize gibi bişi.

07/18/2011 12:47:00

emzirmek her bakımdan çok keyifli ve çok rahatlatıcı birşey..keyfini çıkart..

07/18/2011 12:51:00

ekangal bak benim oğlum böyle kocaman oldu..pebble da komedi yaşıyoruz:)3 ay sonra seninki de böyle olacak..:)

07/18/2011 12:59:00

inşallah böle olur bizimki birazcık minyon başladı maceraya ama daha yolunuz var bizim kuzenin ayakları çıkıo dışarı hala binio :)))

07/18/2011 13:09:00

cok sıkılıyo.arada bir koyarken başını ayagını falan degdiriyorum kenarlara..ayakları dikkat edersen uca geliyor ve sinirlenip uyanıyo..şimdilik idare ediyoruz biz de ..ama yani kasmanın anlamı yok galiba benim bebeğim adına konuşuyorum.biz de eşimle biraz daha binebilir diye düşünmüştük.o da farketmiş rahatsız olduğunu.çk sık uyanıyo rahatsız olduğu için.:(

07/18/2011 13:16:00

:)) sinirlenip uyanıo demek :)  herfi olmuşlarda sinirleniolar. maşallah çok şeker allah bağışlasın

07/18/2011 13:16:00

:)) sinirlenip uyanıo demek :)  herfi olmuşlarda sinirleniolar. maşallah çok şeker allah bağışlasın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...