Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/20/2011 12:13:00

disposible kilotlar doğumdan sonra bana da olmadı:))))

04/20/2011 13:22:00

özgecim.hastabezi konusu senin durumuna göre değişir...bende özel hastanede yaptım ama hasta bezi vermediler...ilk gelince altına alt açma bezi gibi bişey seriyorlar onun üstünede eski kanatsız orkidler vardı ya onun gibi bişey koyuyorlar. ben iyiki almışım diyorum..ama hepsini bitiremedim hamiş arkadaşıma verdim bi kısmını...yani senin hastane veriyorsa gerek de yok..ama her zaman önlemini almak iyidir..

04/20/2011 13:26:00

banyoda yaptı ama hala mızıklıyor bu kız...uyku sorunu var bu günlerde kuzucuğumun

04/20/2011 14:08:00

tesekkurler anneler cevaplarınıza bende özel hastanede dgum yapıcam  yatak koruyucu serıyorlarmıs ama hasta bezı vermıyrlarmıs bende kızımınkılerden kullanırım sonrada normalped ıns ...
ceren nıye uyumuyon kuzum sen:)
nılufer beklıyorum sabırsızlıkla anlatacaklarını...

04/20/2011 14:14:00

...

04/20/2011 14:19:00

ben geldim merhaba güzel anneler:))))

04/20/2011 14:25:00

ay sonunda meryemmm:)tam sana mesaj atıyodum..:)
gokderim gaz problemi mi var canım..
çocuk uyumuyorsa seçenekler:
gaz-açlık-damak kızması(uykuya dalmak ıcın)-ciş-kaka...:)
hergün elma yağına dua ediyorum gazını alıyor bebeğimin..
gözlerinde çapaklanma oldu ciddi bir akıntı..anne sütüyle sildim..açıldı gözleri yavrumun..

04/20/2011 14:26:00

ben de hasta bezi alacaktım ama gerekirse alırım diye düşünmüştüm..iyi ki almamışım özel hastanede zaten hepsini verdiler..

04/20/2011 14:28:00

bu arada ben chicco nun tırnak makasını aldım arkadaşlar..ben çok memnun kaldım tavsiye derim..hiç de göründüğü gibi korkunç değil..

04/20/2011 14:32:00

evet inanç ancak buldum yaaa..en sonunda oldu ama..tam ben diyecektim bence de gazı olabilir gökder yaa..
bu arada inanç elma yağını karnına mı sürüyosun?? ben başka şeyler kullanıyorum..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...