Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/24/2011 00:13:00

Selam Ece ..süt tozu olmasından dolayı at derim..riske atma..bir de nemden dolayı mama yapisip akma zorluğu cekebiliyorsun.bu arada aklıma bu aralar olabilecek en iyi sendrom ismi buymuş gıbi geldi..:)) ben hamileliğinden beri aynı blogdyim.degisiklik yok yani.

http://cilgintekme.blogspot.com/

Burcu her zamanki gibi teo yine cok uyumluydu..uçakta sesi çıkmayan tek bebekti..ya uyudu ya bana bakıp güldü.tabi bunda biletimin teo nun en sakın olduğu saatlere göre alınmış olmasının etkisi 1500 dur:)) optumm hepinizi..sevgiler

07/24/2011 00:46:00

ay bugun herkes uyumayı unutmuş!

07/24/2011 10:58:00

benim kedim de yok atayım o zaman. inşallah 6 ayı cıkarırız. berrak, sen de yazar mısın blog adresini... ben rejime en erken baslayanım sanırım.. sağlık ocagındaki doktor cok kızmıstı bayagı zayıflamıssın diye. halbuki sadece pilav ve ekmeği kısmıstım. sütüm de azaldı diye kızdı... bende saldım cayıra...su regl meselesinde, emzirenler 1 sene olmaz mı gercekten? benim kafam karısık bu konuda. zira hatırlarsanız benim lohusalık 40 gün sürüp ardından da hemen adet kanaması baslamıstı yohun olarak.. simdi ise aradan 2 ay geçti tık yok. olup da kesilmesi diye bir şey var mı, yoksa hamile miyim :)))

07/24/2011 12:35:00

ben emzirmeme rağmen lohusalık bittikten hemen 12 gün sonra hastalanmıştım.normalden biraz uzun sürmüştü.gerçekten hiç ağrıda olmamıştı.biteli 15 gün oldu bugün tekrar hastalandım.bu normal mi acaba.hiç rahatlığını yaşayamadım yani:(
   bende sezeryanla doğumdan 4 hafta sonra korse kullanmaya çalıştım ama çok sıktığı için bıraktım.şimdi biraz zayıfladığım için çok sıkmıyor ama havalar çok sıcak yine takamıyorum.göbek de olduğu gibi duruyor tabi.taksaydım faydası  olurmuydu orası da muamma gerçi.aslında iki ayda fena kilo vermedim ama hamilelikte o kadar çok almışım ki hala eski halime dönmeme çok var:((

07/24/2011 13:22:00

Ben de çeşitli aralıklarla wordpresse aktarıyorum postlarımı.malumm bligspot kapanırsa kaybolmasın anilarimiz

07/24/2011 14:54:00

inanç yeni baslık aç!!!

:)

07/24/2011 15:50:00

Doğru dedin:)))tatilim bitsin..ah bir mesudum 100 kisi cocuk bakıyor ...:)

07/24/2011 17:28:00

O duyguyu biliyorum. Ben de ne zaman annemler, teyzemler birarada olsak mutluluktan uçuyorum. Herkes bebeğime bakıyor :)

Oh oh iyi degerlendir. Mesela uyu :)

07/24/2011 20:44:00

yeni baslık esprisi ne ola kii... inanç, düğünde sütyen taktın mı :)))) ben askısı degisebilen emzirme sütyeni bulamıyorum ya.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...