Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/25/2011 10:03:00

bizim bebede koçmuş ben boğa hesaplaıştım erken doğduya koç olmuş meğer ahh kafam ya yükseleni aslamış ben-ci idi o ince çizgiyi yok saymışım sakın yanlş anlama çok güzel bişiy kendi ihtiyaçlrını karşılamayınca hiç verimli olamıyosun zaten.aç uykusuz gergin bi insanın kime faydası olabilirki

07/25/2011 17:53:00

ek besin vermeye başladınız mı  ben daha başlamadım...erken değil mi

07/25/2011 17:57:00

Emzirenler icin erken,.

07/25/2011 18:02:00

bugün resmen ağlamaktan katıldı.çok üzgünüm, bebeğim çok huysuzlaştı offfff

07/25/2011 18:03:00

4.ayda başlıycaz anne sütü alıyo ama 1 ayda 600 gr almış o sebeple .zaten yediğini kusuyo .meyve tattıran varmı peki biz bi kaç gündür şeftali emiyoruz ve çok mutlu sürekli istiyo

07/25/2011 18:08:00

Ya ismini bilmedigimden arda diyorum;) kilo a limi az olan bebeklerde bazen erken baslatma olabiliyormus..AMA sindirim sistemi gelisimi cok onemli.bence bir doktoruna danis..belki annesutu testi yaptirabilirsin..belki biseye allerjisi vardir.bir de meyveye birden cok girme derim..bakma biz de hevesliyiz meyveye;)))

07/26/2011 12:40:00

yaa kızlar çok kilolu olmama rağmen doğumdan sonra  bacaklarımda selülit oldu..:( krem falan kullanan var mı? bi yazın...

07/26/2011 12:49:00

meryem, kilo ile selülitin hiç alakası yok öncelikle. ikincisi selüliti geçiren bir kremde yok gidip kozmatiklere bi dolu para bayma. bir kaç öneri var sadece onlarıda ne ölçüde yaparsın bilmiyorum, kafein alkol ve asitten uzak dur, her duşta keselern, spor yap vs. benim doğumdan sonra birden bacağım çatladı! dumur oldum. zaten göbek çatlaklarına şaşırmıştım bunlar da birdenbire oldu!!
derya ben senin ismini gökder sanıyordumm :)))
inanç, sütyen linki göndermemişsin, antalya da koca askılı styen tAKmak istemiyorum!

07/26/2011 12:52:00

meryem, siz nerede oturuyordunuz? bu arada bugün ayın 26 sı ve nurturia 4. ay yapmıs beni kıdemliniz oldum hehe :))) az sonra aşıya gidicez korkuyorum yaa İpek çok mutlu giydirdim süsledim gezmeye gidiyoruz sanıyorr :((((((((

07/26/2011 12:54:00

Antalyaya gelip de beni aramazsan seniii silerim listeden..malum mod a oldu:) Ben de link yok hediye geldi abladan.. AMA marksspencerda var diye biliyorum..bir de turkiyede bir mark a vardi.unnadoda birkac kez satisi oldu..adini hatirlayinca yazarim ..selulit icin Ben kullanmadim AMA arkadasim cok memnun kaldi..linkini atacam birazdan..bir de philipste mi ne Masai aleti var.bende de var.cok etkili bisiy.5 senedir kulanmadim AMA..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...