Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/26/2011 12:56:00

Bu linkteki elancyl ..cok faydasini gordu arkadasim.sadece back degil Karin kalca heryerde kullamiliyor. http://www.amazon.com/Galenic-Chrono-Actif-Smoothing-Concentrate-Cellulite/dp/B000O7PLE4

Cece mailimi Aldin di mi

07/26/2011 20:35:00

Kızlar birkaç gün keyifsidik ailecek. Neyse ki atlatıyoruz yavaş yavaş.

Oğlumda gelişmeler var birkaç zamandır paylaşmak istedim sizinle.

Kahkaha atıyor ama her zaman değil.

Değişik sesler cikartiyor AAaAAEeeiiaa. Moduna göre değişiyor tonlamalari. Beni çabuk buradan al: Alto aAaAAAAA!!!

Sirt ustu yatarken Saga sola donüyor.

Yüz üstü yatarken sırt üstü donüyor

Coook uzun zamandır gece uykusunda en az 180 derece donmus buluyorum onu.

Bazı oyuncaklarını tutuyor.

Battaniyesini sımsıkı tutuyor, kimseye vermeyecek :). Arada tadına da bakıyor.

Comolokko adını verdigimiz sesli maymunu tutarken uyuyor.

Aklıma geldikçe yazarım daha.

Öpücükler bahar anneleri :)

07/26/2011 21:41:00

comolokko tuttum :)))

07/27/2011 06:52:00

popoda yırtık ilk ay olmuştu ben farkettim ne kullanıyosun krem falan..

yazık bize bendede selülit var,varis çıkmış görünce inanamadım..gözüm şişti öğleden sonra dr a gidicez..göbek deliğim kocaman bi çukur kahverengi çikolata bulaşmış gibi naptıysam o renk açılmıyo..zaten sallanıyo löp löp ne zaman geçecek yaww

kahvaltı hazırladım yemeye halim yok...

07/27/2011 07:54:00

çok büyük geçmiş olsun bizimki küçücüktü yavrum çabuk iyileşti.o gaz çıkarp kaka yaptığı için minicik popoda deride patlama olmuş hametan kullandık geçti.
kese biraz açtı rengini ama geçmiyor toplanınca geçer inşallah seneye artık

07/27/2011 09:50:00

bu perişan hallerin ödülü sağlıklı bebişlerimiz şükür...yoksa katlanamaz insan:) koca göbeğim, bacak kalınlığına yetişmeye çalışan kollarım, olmazsa olmaz selülitler, liste böyle uzar gider...ama bebişlerimiz büyürken, zamanla eskisinden de güzel olacağımıza inanıyorum, daha çok erken diyelim, içimiz rahatlasın:)

07/27/2011 10:18:00

Berrak sorum sana: oğluşu denize sokacağız ilk defa,kızı denize soktuğunda su ılık mıydı,nasıl bir tercihte bulundun? ve birşey giydirdin mi?
İkincisi selülit,hayatımda ilk defa tanıştığım çatlaklara sahibim...kader arkadaşlarım :( ben lierac  kullanıyorum normalde şimdi süte geçer diye süremiyorum hiç bir şey...ama benim sütüm azalıyor ve oğlum yeni tatlar peşinde..o yüzdenufak ufak spora başlayacağımdır.

07/27/2011 10:43:00

oğluşa yoncanın uçuk beşiğini aldık ilk alacağımızı son almışız yaa

07/27/2011 12:15:00

ben de güneş kremini soruyorum. hangi markayı kullandınız? Bir de krem mi losyon mu?

07/27/2011 13:06:00

Trukids Aldim 30 faktor..bir de banana kids kullaniyorum..ikisinde de parabrn yok ececim..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...