Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/27/2011 15:06:00

oğlan çocuk anneleri sözüm size :) sünnet yaptırdınız mı, ne zaman düşünüyorsunuz ?

07/27/2011 16:10:00

Ah hatırlamam mı .. Ne bagirtmistin kızı :) biz iki aylikti soktugumuzda. Aslinda daha erken sokmayı planlamıştık ama denize gitmeye vaktimiz olmamıştı ... Ben denyaptirmak istedim sünnet ama esim istemedi

07/27/2011 16:20:00

hep düşünüyoruz sünnetten sonra daha uysallaşır ne kadar erken yaptırırsan o kadar iyiymiş .bi diyorum hemen yaptırım çıksın aradan bi diyorum az büyüsün memlekette şööyle bi düğün yaptırım kaynanaya inat ((hala hayırlı olsun demeyen kadın)) erken olan iyiymiş dr umuz tavsiye etti.2-6 yaş arası yaptırmyn dedi

07/27/2011 16:23:00

ben cumartesiye gün aldım götürücem sünnete, içim acıyo bi yandan da :(. acıyı daha az hissediomuş küçükken o yüzden olsun bitsin dedim temizlik:)

hayırlı olsun dememe durumu başkalarında da varmış demek. benim eşimin tarafından kimse ne aradı nede geldi. görümcem aramadı bile. şoktayım şmdi yarın geliolarmış nası davransam bilemiorum hiçte surat etmeyi beceremem :((

07/27/2011 16:25:00

heyyooo kaynana tarafı: yalnız  değilmişim :))))))

07/27/2011 16:26:00

teşekkürler Berrak :) bakalım biz Çeşme sularına atacağız bakalım oğlanı

07/27/2011 16:28:00

gelmeye kalkmasınlar laz kızıyım tepkim ters olur,ayıp kaçar.ama aylarca hastanede yattım evde tek başıma saatlerce baygın kaldım biriniz gelin die yalvardım.gelmediler.
sevdiğim insanlara ne yaparsa yapsın surat edemem ama onlardan biri gelsin diğer kapıdan çaktırmadan çıkar giderim

07/27/2011 16:32:00

slm kızlar bır sorum var rota asının ılk dozunu yaptıracamda sız nasıl yaptınız eczaneden alıp doktora mı goturdunuz malum bız memleketteyız drmuz manısada kaldı ne yapsam bılmedım  yaw...

kızım bugun ılk defa elını kesfettı sureklı bakıyo her defasında da ılk defa gormus gıbı heyecanlanıyo dun 3 aylık olduk bakalım daha neler beklıyo bızı:)))

07/27/2011 16:32:00

ahh analar analar 22 saat yol çekti ayakları şiş artrit hastası,astm var.o kadar gergin zamanlarımı çekti bi of demedi.neler ettim ona da hiç darılmadı ana gibisi yok....kaynana dersen çokkk....

07/27/2011 16:37:00

bizim aşı dr da vardı.farkeden bişiy olmazki.eczaneden aln gelin dedi ocaktakiler.bizde hastaneye gittikuğraşmayalım die orda çıkardı dolaptan yaptı.fiyat aynı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...