Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakimin doğum günü:)

<12345>
01/07/2013 07:35:00

Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakim....Nurtinin en çılgını,en eğlencelisi,en zeki hatunlarından olan tatlı bayan...Ben biliyorum ki o eğlencenin,o neşenin altında öyle ince bir ruh var ki....öyle dolu dolu bir iyi niyet ve kocaman bir yürek var ki...Zekasına hayran olduğum arkadaşım nice yaşların olsun....Kocaman öpüyorum....inşallah sağlık,huzur ve mutluluk yanıbaşına yapışık yaşasın bu yıl:)) İyi ki doğdun...

Ynt: Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakimin doğum günü:)

01/07/2013 07:41:00

http://www.youtube.com/watch?v=qZ-bMijtOng

saki doğum günün kutlu olsun canım sağlıklı seneler dilerim ailenle sevdiklerinle

Ynt: Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakimin doğum günü:)

01/07/2013 07:48:00

sakicim mulu yıllar olsunnnnn!

yeni yaşında da neşen keyfin daim olsun arkadaşımm...

:D

başak&n.çınarr

01/07/2013 07:48:00

doğum günün kutlu olsun huysuz ve huysuz ve huysuz ve tatlı kadın.
nice senelere. senin için bi çocuk daha dilemek geçti içimden ama bu kadarı fazla olabilir dedim.
öperim. tüm ailen ve sevdiklerinle geçireceğn mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim.
sevgilerle.

01/07/2013 07:50:00

Doğum günün kutlu olsun saki, nice mutlu yıllara, yaşlara. Sağlık, mutluluk, aşk, bol para, huzur, saygı, evlat (ların), kocan, tümmm sevdiklerin her daim yanında olsun. :)

01/07/2013 07:57:00

kutlamam oğlum ne kutlayacam.. yanında olamadığıma, koooooooocaman saramadığıma göre batsın bu dünya!!!

01/07/2013 07:57:00

mutlu yaşlar tüm sevdiklerinle birlikte...

01/07/2013 08:00:00

lan Saki'm, lan olm lan  iyi ki dogmuşsun, iyi ki doğurmuşsun ve hala doğuruyorsun :) yeni yaşın mutluluk huzur ve sağlık getirsin sana ve tüm sevdiklerine, öpüyorum seni.

01/07/2013 08:04:00

doğum günün kutlu olsun...Allah eşinle, defnen'le ve yeni doğacak bamyalınla bir ömür boyu sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir ömür geçirmeyi nasip etsin...İyiki de doğmuşsun....

01/07/2013 08:29:00

Nice senelere kuzularinla birlikte iyiki dogmussun da tanimisiz seni.

01/07/2013 08:30:00

Sağlık, aşk, neşe, keyif, huzur, mutluluk dolu bereketli, bol kazançlı yeni yaşlar dilerim. Kuzucuklarınla uzun bir ömrün olsun. Tatlı, tonton bir büyükanne olduğunu görmeyi nasip etsin Rabbim.  iyi ki doğdun...

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...