Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakimin doğum günü:)

<12345>

Ynt: Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakimin doğum günü:)

01/07/2013 15:20:00

mutlu yıllar!

Ynt: Dünya güzeli Defnoşun annesi,bir dünya yakışıklısını daha taşıyan güzel anne adayımız Sakimin doğum günü:)

01/07/2013 15:30:00

mutlu yıllar! saglıkla buyut cocuklarını.

01/07/2013 17:19:00

Mutlu yillar nurtinin en renkli, canli ve guzel yuzlerinden biri olan sevgili arkadasim :))

01/07/2013 19:02:00

Nice güzel,sağlıklı,huzurlu yaşlara..

01/08/2013 07:02:00

dün mesajlaştık bir de! benim haberim bile yoktu tabii:(

nice yaşlara; sağlıkla,mutlulukla, huzurla... sevgiler,selamlar:)

İzmir'de görüşebilmek dileğiyle

01/08/2013 07:06:00

teşekkür ederim tekrar hepinize ;)

01/10/2013 14:57:00

lan benim sakim doğmus benim nie haberim yok nie nie ??? of sakim of ne guselde dogmusun ne gusel. varlığını sevdiğim kadın! benim için hergün doğabilirsin saki ööyle mutluluk verir yaşamın bana. seni çok seviyorum iyiki doğdun gözlerinden öptüğüm!!! seni birgün arıcam saki söz lan =))

01/10/2013 15:00:00

nice güzel,sağlıklı,bol neşeli,huzurlu yıllar

01/14/2013 09:36:00

duygu merakla bekliyorum :D 

tekrar teşekkürler herkese

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...