Müzik Kulübü

<12345>
11/03/2012 07:46:00

Kitap kulübü var. Film kulübü var. Müzik kulübü yok. 2 haftalık periyotlar halinde müzik dinlemeyi teklif ediyorum. Film ve kitap kulübünde olduğu gibi ortak kararla bir albüm seçilip, dinlenip, favori playlistimizi oluşturalım diyorum. Ama bunları söylerken aklımda soru işaretleri var. Müzik türleri, herkes kitap aldığı gibi albümü alabilecek mi?

Düşündüğüm özel bir müzik türü yok. Ama karşı olduğum şey popüler kültürün dayattığı müzikler. Biraz daha duyulmamış dinlenmemiş müzikler tavsiye edebilmek. 
Korsan müziğe pek sıcak bakmıyorum ama herkesin ulaşabilmesi açısından bir teklifim olacak. ( Yoksa 2 haftada bir kimsenin gidip bir müzik cd si satın alacağını sanmıyorum.) Cd yi teklif edecek olanlar seçilen cd nin kendi elinde bulunduğuna emin olup rapidshare yada bu tarz programlarla kulüp üyeleri ile paylaşabilir mi? Fikirlere ve önerilere açığım her konuda. Ayrıntıları kesinleştirip daha sonra müzik seçimi yapalım . Ne dersiniz? Var mısınız?

Ynt: Müzik Kulübü

11/03/2012 08:20:00

albümleri bulup rapidshare paylaşımlarına ne diyorsunuz?

11/03/2012 08:23:00

ben de geldim..takipteyim:)

11/03/2012 08:24:00

tercihlerim,klasik müzik,jazz ve uzakdoğu geleneksel..olabilir..

11/03/2012 08:24:00

Techno ve House muzik tercihimdir benim de ama iyi bi dinleyiciyimdir dinlerim yani kulagıma guzel gelen her turlu muzik.bence iyi olur alt gruplar da olusturulabilir zevklere gore.ve temalı da gidebiliriz:)

11/03/2012 08:28:00

Yani bence her tür müzik uygun. Hiç dinlemediğimiz tarz müzikleri dinleyip belki çok beğeneceğiz:) Her hafta farklı bir tarz olsun mesela.Biraz daha katılım olursa grubun tanıtımını yapabilirseniz fikir alışverişine başlarız.

11/03/2012 15:02:00

Abidik kubidik seyler dinlerim beni de araniza alir misiniz?

11/03/2012 15:03:00

popüler olmasında Fatmacığım alırız tabi :)

11/03/2012 15:06:00

Suanda bulundugum yerin kulturu olan country muzikle ilgiliyim, her turu dinlerim, yeterki iyi olsun.

Bu sarki araniza katilma hediyem olsun. Cok sevdigim yeni bir eski sarki. Yani benim icin yeni, insanlik icin eski.

http://m.youtube.com/watch?feature=fvwrel&v=AKqztI3WfNw

11/03/2012 16:00:00

Acim yeni ve iyi muzikler kesfetmeye. Besle beni kulup :)

11/07/2012 20:12:00

sevgili uyuyan müzik kulübü üyeleri gece gece hemen bir şey paylaşmak istedim.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
muzikseverler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...