Kızlar Bebişleriniz Ne durumda benimki diş çıkarıcak çok huysuz...

08/27/2012 23:15:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Kızlar Bebişleriniz Ne durumda benimki diş çıkarıcak çok huysuz...

08/28/2012 06:46:00

selam,
bizimde düzenimiz bozuldu, gündüzleri çok huysuz,kucak istiyor, uykusunu tam alamıyor, uyanıyor ağlayarak, eskiden yerde, yürüteçte vakit geçirirdi ; şimdi istemiyor, bana çok düştü, odadan çıktığımda bile ağlamaya başlıyor, geceleri çok sık uyanıyor, her seferinde emmek filan istemiyor ama su içiyor, pışpışlanmak filan istiyor, ben çok calpol vermiyorum, ne kadar süreceği belli değil çünkü, bu bi dönem diyorum ,g eçecek , yemek konusunda ise eskisi kadar iştahlı değil ama bi şekilde yediriyorum , emmesi azaldı gibi, çok emmek istemiyor, geceleri daha çok veriyorum bende, bizde Cuma günü Ankaraya gidicez, muhtemelen orada da öyle olucaz, ama napalım, öyle denk geldi,
bu ne kadar sürer belli değil ,benim büyük kızımda kısa sürmüştü, belki bir hafta, ateş filan yapmamıştı, bu da inşaallah öyle olur diye umuyorum, inşaallah ilk kızım gibi hepimizin ki olur, 9 aylıktı , hiç sıkıntı yaratmadı, huy değiştirmedi, ne ishal oldu, ne ateşi çıktı, ve tıkır tıkır bütün dişlerini ardarda çıkarmıştı, duam hepimizin öyle olması yönünde ,
yani özet olarak yanlız değilsin, bizde buradayız :)

08/29/2012 08:25:00

bende de durum aynı.çok huysuz bir çocuk oldu.geceleri ağlayarak uyanıyor.gece uykumuza sekizde yatarken artık gece 1 oluyur neredeyse çok zor uyutuyorum eskisi gibi yemekte yemiyor iki diş göründü yavaş yavaş çıkıyorlar

08/29/2012 08:58:00

gözünüz aydın yakında rahatlarsınız o zaman, bizde aynı durumdayız ama daha görünen birşey yok, dişer patlayana kadar ölüp biteceğiz herhalde, artık akşma olacak diye korkuyorum, geceleri çocuğum kişilik değiştiriyor resmen tanıyamıyorum...

08/29/2012 09:51:00

Bu disler neden bu kadar zor cikıyor biz hala dis cıkaramadık ama huyduzluk her gun artıyor...

08/29/2012 10:41:00

aynı durumdayız an itibariyle arkadaslar damak kabardı yürütec te bile durmak istemiyor odadan cıktıgım anda kıyamet kopuyor az yemege basladı hatta her öğün 3-4 kasıkla geciyor diyebilirim az emmege basladı ona üzülüyorum:S

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
6-12 AY BEBİŞ ANNELERİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...