kaynana sorunu :(((((((

<123>

Ynt: kaynana sorunu :(((((((

04/30/2012 14:10:00

valla yılların pasaklısı olarak benim bile midem bulandı=/  Lavaboya kıl sokma kısmı patolojik vaka bence=)

04/30/2012 14:11:00

yusufzahid içim kalktı resmen yuh diyorum susuyorum:( Allah sabır versin sana..

04/30/2012 15:14:00

yusuf zahid inanmıyorum yaa  çok fenaymışş :((

04/30/2012 15:17:00

:(..tavrini mesafeni koy .yapabildigim kadar yapiyorum deyip kapat uzattirma bence..bendekisisel hijyenime dikkat ederim ama evin tozu daginikligi eksik olmuyorki oglandan oglumla gecirecegim vakti temizlik yaparak mi gecireyim simdi..ben de cok titiz insanlara gitmiyorum evimin tozuna laf edecek insanida istemiyorum..

04/30/2012 15:31:00

böyle durumlarda eş çok önemli yanınızda durması önemli.çok sinir bir durum ben erkek olsam annem böyle bişey yapamazdı bütün erkeklerde böyle olsa keşke.bence tavrınızı kesin koyun eşinizede anlatın ve keske altlı üstlü oturulmasa .allah yardımcınız olsun....ay bide benim kayınvaldem bayaaaaa pasaklı onun çok temiz olmasını istemişimdir ama temiz olanlarda zormuş

04/30/2012 16:08:00

YUSUFZAHİD AGZIM ACIK OKUDUM YAZDIKLARINI VALLAHİ PES :)))
 BENİM KAYNANAMDA ÖLE TİTİZ DEGİL ELİNE KEREMİN POPOSUNU SİLDİGİMİZ ISLAK MENDİLDEN ALIR BİTANE ONUNLA SEHPALARINI KAPILARINI YERLERİ LAMINANT PARKE TOZUNU ALIR. BİDE ÖVÜNÜR BU MENDİLLER TERTEMİZ YAPIYO DİYE

04/30/2012 16:50:00

yusufzahid okurken yaşadıklarım aklıma geldi. ben 1,5 seneye yakın kv ile yaşadım. seninki kadar olmasa da bayagı sinirlerimi kaldırıyordu. basta şöyle anlatayım ben titiz değil pasaklı bile sayılırım ama dagınıklıkla pislik ayrı bişey. hijyene özellikle kızımla ilgili olana cok önem veriyorum. benim kv de el yıkamama sorunu vardı yemekten sonra, cop elledikten sonra en kötüsü tuvalete girdikten sonra yıkamazdı ellerini. aklım cıkardı kızıma dokunacak diye.sifon zaten cekmezdi su parası gidecek diye ama makarna haslarken damacana su kullanırdı!!!  o yemek yapınca yiyemiyordum. başta söylemedim ama baktım sinir hastası olucam söylemeye başladım "anne elini yıka diye" 60 yasındaki bi kadına bunu söylemek zor ama napıyım cocugumun saglıgı söz konusu.
seldakerem bence şikayet eder gibi değil ama sakince eşine anlat bu durumu. rahatsız oldugunu bilsin. üzeirne kv böyle birşeyi tekrarlarsa cevabını verirsin. böylece eşin de önceki durumun tekrarlandıgını bilir.

05/01/2012 06:42:00

Afedersin evi b k götürse bu onu ilgilendirmez bence tepkini göster sert bı sekilde

05/01/2012 09:30:00

Seldakerem benim Kv de öyle ıslak mendiller tüm evi temizleyecek kadar marifetli ama yeni evliyken bana geldiginde camların mermerlerini koltukların altını kontrol ederdi bende bir gün patladım anne bez vereyim de sil elinle olmaz dedim.

05/01/2012 11:13:00

arkadaşlar yazılanları okudum hem çok şaşırdım hemde gülme krizine girdim.ama selda kereme de üzüldüm ne olursa olsun kimse kimsenin evine müdahele etmemeli b.k götürse dahi

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...