Gamze için iyi dilekler

02/09/2012 20:58:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/09/2012 21:01:00

O seyahate hiç çıkmayacaksın Gamze, biz inandık sen de inan ne olur... Allah'ın izniyle iyilesecek kuzuna kavusacaksın... Dualarımız seninle, Allah yar ve yardımcın olsun...

02/09/2012 21:05:00

Sevgili Gamze...

Biz sana inanıyoruz, ne pahasına olursa olsun Atakan'ı yalnız bırakmayacağına, hastalık ne olursa olsun üstesinden geleceğine inanıyoruz.
Burada yüzlerce kardeşin var ve biz seni çok seviyoruz.

02/09/2012 21:06:00

çok iyi düşünmüşsün Aylin Annemm.. demin abdest aldım, alırken birden ferahladım.. üstümde günboyu ağırlık gibi taşıdığım sıkıntı hafifledi.. aklım Gamze'deydi ne yapıyor, ne düşünüyor, ne halde diye diye.. ama tam o abdets sırasında çok iyi şeyler hissettim, iyi olacak inşallah Gamze.. bu kadar dua, bu kadar yardım ve destek.. kadınların ve annelerin bugün bir kez daha hayran kaldığım müthiç gücünün vesilesiyle inşallah!

02/09/2012 21:10:00

İnşallah bu kadar çok kişinin duası geri çevrilmeyecektir, çok inanıyorum duanın gücüne ben. Allah'ım seni evladından hiç ayırmasın. Aklıma geldikçe sık sık dualarımda olacaksın. Allah yar ve yardımcın olsun.

di 6Y
02/09/2012 21:11:00

Dualarimiz seninle Gamze, noluur noluur simsiki tutun hayata..

Gamzecim canım senin yanında okadar çok insan var ki,o kadar çok dua var ki bunca insan senin için kenetlendik.Bunların hiçbiri boşuna değil,hepsi geçecek..Biz  anneler senin,Atakan'ın her zaman yanındayız canım,Seni Çok Seviyoruz ve sana inanıyoruz,sende bize inan canım ve mücadeleyi asla bırakma,canım ne isterse,ne ihtiyacın olursa bir haber yolla yeter....

Hepimizseninicin kan olmaya ilik olmaya haziriz. Oglunun ogretmenine

" o ozel bir cocuktur cunku annesi kanseri yendi bu gucu ordan geliyo" dicek babasi.

Annenede soyle onumuzdeki kis havalar daha soguk olcakmis kaz tuyu mont alsin alacaksa:) yanindayiz

02/09/2012 21:13:00

Sevgili Gamze :)

Ben de bir anneyim ve yanındayım bilmeni istiyorum,yüreğimden geçen; tüm bu anneler tüm bu kadınlar elele tutuştuk senin için,dualarımız,sevgimiz,desteğimiz kuş oldu kanatlandı sana uçuyor seni iyileştirmek için..tüm gücünle bizlerle olmanı bu günleri atlatmanı birarada çaylar,kahveler içeceğimiz günlerin geleceğini biliyor,inanıyorum..seni çok ama çok öpüyorum,sevgiler...

İnci

02/09/2012 21:14:00

Gamze,
seni 2 gün öncesine kadar tanımıyordum.blogundaki yazını gözyaşlarıyla okuduğum dakikadan beri yüce rabbime seni Atakan'dan ayırmasın diye dualar ediyorum...
Biliyorumki Çok güçlüsün çünkü sen bir annesin...
Eminim bu savaşı kazanacaksın...
allah yar ve yardımcın olsun

02/09/2012 21:15:00

Bu işin üstesinden geleceksin,kalbimiz ve dualarımız seninle,güzel haberlerini bekliyoruz..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...