Gamze için iyi dilekler

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/09/2012 21:17:00

Gamze,iyileşeceksin tüm kalbimle inanıyorum buna.Hayat mucizelerle dolu ve senin etrafında senin için dualar eden,iyi olacağına çok ama çok inanan büyük bir kitle var..nurti gibi kocaman bi aile var..sakın pes etme! sakın! Pozitif  düşün,gelecek güzel günleri aklında çıkarma olur mu?yavrunun,eşinin,ailenin sana ihtiyacı var ,senin de onlara..geçecek inşallah Allah ın izniyle.Dualar seninle..

02/09/2012 21:18:00

inşallah iyileşeceksin biz inandık sende inan:)her zaman yanındayız

02/09/2012 21:35:00

allah yardmcın olsun cnm .eminim bunu yeniceksin oğlun ve sevdiklerin için.tüm dualarım seninle acil şifalar diliyorum allahımdan senin için

02/09/2012 21:38:00

edilen ve edilecek dualar semayı kaplar sanırım..geri çevrilmeyecek inşallah ellerimiz..
yıllar sonra,tümm bunları sadece kötü birer anı olarak anımsamanı diliyorum Allah'tan...kalbimiz,dualarımız seninle..

02/09/2012 21:41:00

Gamzem ;  Sen iyi olacaksın yüce Rabbimin izniyle, Allah derki benden isteyin; Mümin suresinin altmışıncı ayetinde  '' ey kullarım benden isteyiniz, kabul ederim, veririm'' buyuruyor ..  büyük Allah'ım ona açılan elleri duaları hiç bir zaman geri çevirmez burada hepimiz ellerimizi açtık canı gönülden senin için dua ediyoruz, edeceğiz.. yanındayız ve sonuna kadar yanında olacağız.. her an aklımızdasın , kalbimizdesin, dualarımızdasın ..

SENİİ ÇOOOK AMA ÇOK SEVİYORUZ GAMZE bence bütün bunlar geride kalıp, sen evine döndüğünde sıcak kahveni eline alıp koltuğuna oturduğunda, derin bir ohh çekip şükürler olsun Allah' ım diyeceksin.. ben buna çok inanıyorum ve öyle hissediyorum :)

02/09/2012 21:55:00

Sen de bahsetmişsin ya hani;" kadinlar zayiftir anneler güçlüdür"

Sen de icinde ve hatta bebeğini her düşündüğünde ne kadar güçlü olduğunu hatırla, bak buna bir de binlerce annenin gücü ekleniyor, hastalıklar, üzüntüler direnende böyle bir güce. Aklımız, yüreğimiz sende, senin ve bebeğin için dualar ediyorum. Mümkün olan en kısa sürede geride kalacak bu zor günler, bir kez başardın, bir kez daha basaracaksin, buna inancım tam.

02/09/2012 22:00:00

Sevgili Gamze,

Bunca güçlü anne, senin gibi güçlü bir annenin dayanacağına, direneceğine ve kazanacağına sonsuz inanıyor. 
Hepimizi kardeşin, hepimizi Atakan'ının ana yarısı gibi gör lütfen, bizler kutlama gününe kadar seninle, evladınla, ailenleyiz, belki fiziken olamayabilir ama ruhumuz hep yanınızda, hep yanıbaşınızda.
En kısa sürede önce "seyahatten dönen anne gibiyim" ardından da "eşiyle ikinci balayı seyahatine giden anneyim" yazılarını okumak dileğiyle...

02/09/2012 22:03:00

Allah yatdim edecek ve dualarimiz kabul olacak insallah. Icini ferah tut arkadasim, oglunla ve esinle mutlu ve uzuun bir omur sureceksin insallah.

02/09/2012 22:11:00

Seni hic tanimiyorum ama kalbim dualarim ruhum seninle gamzecim.. Kaan bir melek ve abbim annecigini o melege bagisliycak.. Melegin annesine yepyeni piril piril bir sayfa acicak.. Bunca acilan eli geriye bos cevirmeyecek rabbim.. Dualar ediyoruz senin icin melegin icin.. Bizler anneyiz gamzem cennet bizim ayaklarimizin altinda.. Analarin duasi geri cevrilmez.. Sana inaniyorum guveniyorum sende once kendine sonra bizlere inan.. Hayat bizler icin bir sinav ve sen bu sinavi yildizli pekiyi ile geciceksin.. Umudnu kaybetme seninleyiz yanindayiz seni seviyoruz seni bekliyoruz.. Hadi don su yoldanda donmenin serefine verelim su partiyi.. Rabbim senin kaancigin guzunu guldursun dualarimizi kabul etsin insallah..

02/09/2012 22:15:00

İyileşme sürecinde sana sabır ve güç diliyorum Gamzecim. Sen bana belki hiç düşünemeyeceğim, hissedemeyecegim duygular yaşattın ve senin sayende biraz daha büyüdüm. Seninle öyle ozdeslestimki biran tek beden oldum sanki. Koyvermeyecegine, tüm zorlu koşullara karsı göğüs gerecegine karsı inancım var. Yüce Tanrım ihtiyacın olan bütün destekleri önüne sersin, yolunu acsın, saglıgına kavuştuğun günleri görmemize izin versin insallah. Sevgiyle kucaklıyorum seni.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...