Gamze için iyi dilekler

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/10/2012 07:33:00

Gamzecim,
İzmir'de sana yakınım ama maalesef keşke daha yanında elinin tutanlara destek veriyor sizin için orada koşuşturuyor olabilsem. Tek yapabildiğim Bağlı olduğum greupları örgütlemeye çalışmak. Tanrı büyük, ve sen Atakan için eşin ve ailen için bunu da atlatacaksın. Çözümsüz bir dert olduğunu sakın ama sakın düşünme. Ailemde de lözemiyi çok geç fark edilmesine rağmen yenip 17 yıldır gül gibi kızını büyüten akrabamız var. Sen de onun gibi ve pek çok olumul örnekten biri olacaksın. Azıcık daha sabır.

sevgiyle sarılıyorum.

Can

02/10/2012 07:35:00

Gamze,
Şuanda bir tek şeye inancım var,
Anneliğinin bu yaşam savaşında sana verecek olduğu güce..
Bizim gibi sende inanırsan mutlaka başaracağız!

O donörün bulunma şansı kaç binde birse, bulacağız.
Kaç litre kan gerekiyorsa vereceğiz.
Moralsa yanındayız.
Atakan'a birer anne yarısı olarak bu süreçte destekçiyiz.

Biz bütün yan ve temel şartları oluşturmak için elimizden gelen ne varsa yapacağız,
Sen sadece savaş dostum, sadece savaş..
Ve hep birlikte zaferimizin geleceği güne hazırlanalım..

Alev

02/10/2012 07:38:00

Gamzeciğim
Dualarım seninle arkadaşım daha dur  bakalım daha ne güzel günler göreceğiz .Yalnız değilsin hepimiz seni çok seviyoruz Lütfen senden ricam güzel düşün hayata sıkı sıkı sarıl
Mevalama emanet ol.

sanal oldu ama içimden sana bunları vermek istedim arkadaşım

02/10/2012 07:39:00

Gamze hayatın önüne sunduğu bu sınavı aşıp oğlunun delikanlı olduğu günleri göreceksin.. Hayata tutunmaktan vazgeçme

02/10/2012 07:43:00

Gamze bu zor günler arkada kalsın, biran önce toparlanıp, sağlığına kavuş. Ailenle, eşinle, oğluşunla uzun, sağlıklı, mutlu bir ömrün olsun. Hepimizin dualarındasın, aklımızdan biran bile çıkmıyorsun. Sen nurtideki en güçlü annesin, başarıcağını biliyorum.
Sevgiler...

Ayşe

02/10/2012 07:49:00

Gamze'cim sakın sakın vazgeçme... Sen çook güçlü bir annesin ve enn kısa zamanda sağlığına kavuşacaksın buna inanıyorum. Dualarımızdasın.. Sevgiler...

02/10/2012 07:51:00

sevgili gamze,
birbirimizi hiç tanımasakta burda tüm annler senin için tek yürek oldu... hepimiz senin iyileşmen için dur ediyoruz... sen bize buranın ne kadar güçlü bir aile olduğunu gösterdin... insanların birbirini tanımasada acılarına, mutluluklarına ortak olabileceğini gösterdin... sen güçlü bir annesin, ve arkanda koskocaman nurti ailesi var... ben inanıyorum allah dualarımızı kabul edicek ve sen sağlığına kavuşucaksın... önünde atakanla, eşinle ve tüm sevdiklerinle geçireceğin güzel günler var...

02/10/2012 07:52:00

Sevgili Gamze, en kısa zamanda sağlığına kavuşacaksın, Atakan ve eşinle beraber ile bir ömür boyu mutlu yolculuklar yapacaksın. Bütün dualarımız seninle. Sevgilerrr

02/10/2012 07:53:00

gamze tüm dualarımız seninle canım , Rabbim bu cuma gününün hatırına dualarımızı kabul eder inşallah iyi habelrelini bekliyoruz

02/10/2012 08:01:00

Gamzecim.,güzel anne rahatsızlığını duyduğumdan beri gece gündüz dualarımdasın.burada yüzlerce annenin yüreğindesin,dualarındasın.rabbim seni evine,ailen,eşine ve en önemlisi yavruna bağışlasın inş.güzel haberini duyup göşyaşı dökmeyi bekliyoruz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...