Gamze için iyi dilekler

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/10/2012 09:25:00

Sevgili Gamze,

Biz burada kocaman bir aileyiz, hepimiz birlikteyiz. Seni de hiçbiryere göndermiyoruz haberin olsun. Seni seviyoruz. Güzel günlerde konuşacak paylaşacak çok şeyimiz var. O güzel, gamzeli yanaklarından kocaman öpüyorum. :)

02/10/2012 09:28:00

Sevgili Gamze,
Biz tek yürek olduk, inanıyoruz. İyi olacaksın. Lütfen sen de inan.
Yanındayız, umarım bunu hisseder ve bundan güç alırsın. İyi haberlerini alacağımız günler yakında biliyorum.
Sevgiyle kucaklıyorum seni.

02/10/2012 09:30:00

Yemin ediyorum o kadar yürekten inanıyorum ki sağlığınıza kavuşacağınıza. Boğazım düğümlenerek,yutkunamayarak, ağlayarak okudum yazınızı ve yine sevinç gözyaşlarıyla okuyacağım iyi haberlerinizi. Atakan hep ellerinizden taze meyve sularını içecek inşallah daha nice yıllarca. Bakın herkes tek yürek oldu, herkes hazır elinden geleni yapmaya, herkes inanıyor hem de çok ama çok. Atakan’ınız, sevdiğiniz bırakmayacak ellerinizi. Başka türlüsünü kimse düşünmüyor, düşünmeyecek.. dualarını kimse esirgemeyecek, Zor günlerin hepsi geride kalacak. Bitecek.

02/10/2012 09:40:00

Yemin ediyorum o kadar yürekten inanıyorum ki sağlığınıza kavuşacağınıza. Boğazım düğümlenerek,yutkunamayarak, ağlayarak okudum yazınızı ve yine sevinç gözyaşlarıyla okuyacağım iyi haberlerinizi. Atakan hep ellerinizden taze meyve sularını içecek inşallah daha nice yıllarca. Bakın herkes tek yürek oldu, herkes hazır elinden geleni yapmaya, herkes inanıyor hem de çok ama çok. Atakan’ınız, sevdiğiniz bırakmayacak ellerinizi. Başka türlüsünü kimse düşünmüyor, düşünmeyecek.. dualarını kimse esirgemeyecek, Zor günlerin hepsi geride kalacak. Bitecek.

02/10/2012 09:41:00

Sevgili Gamze,

her şey çok güzel olacak. Bütün dualarımız sizinle... Annelerin duası kabul olur hiç merak etme....

02/10/2012 09:52:00

sevgili gamze,

buradaki bir çok arkadaş gibi ben de seni "seyahate giden anne gibiyim" yazınla tanıdım. hani demişsin ya " en kızgın olduğunuz zamanlarda doğumdan sonra saydığınız ve şükrettiğiniz 10 küçük el ve ayak parmaklarını düşünün" şimdi sen de kendini daha iyi hissetmek çin Atakan'ı ilk gördüğün, kucağına aldığın, emzirdiğin, parmaklarını saydığın anları hatırla ve hayatında daha ne mucizeler yaşayacağına inan. biz buna yürekten inanıyoruz. senden km.lerce uzakta bir çok arkadaş senin için tek yürek olduk ve elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. lösemiden iyileşen bir çok insan tanıyorum ve biliyorum ki sen de bir gün bu hastalıkla mücadele edenlere "ben yendim, siz de yeneceksiniz" deyip moral olacaksın. 

02/10/2012 10:00:00

Guzel yurekli, guzel anne sevgili Gamze,
Biz dunyanin dort bir yanindaki anne dostlarin yureklerimizi, dualarimizi birlestirdik Allah'a yalvariyoruz sana iyilesme gucu ve sifa vermesini diliyoruz.Biz iyilesecegine gonulden inaniyoruz.Lutfen inancini ve gucunu yitirme, maddi, manevi her turlu destege ihtiyacin oldugunda ise lutfen bizleri haberdar et.

02/10/2012 10:06:00

Gamze.. ben de az önce tanıştım seninle ve hikayenle. okurken hıçkıra hıçkıra ağladım. Allah yardımcın olsun. gücünü&inancını hiç kaybetme... bak tanımadığın binlerce anne nasıl da dua ediyor senin için. 

sakarya'da yaşıyorum ben, yapabileceğim bir şey olursa, seve seve..

02/10/2012 10:22:00

Gamze herşey Ayşinin senin yazını paylaşmasıyla başladı...okudum ve işyerimde olmama rağmen ağladım. içim acıdı. sonra hemen sana arkadaşlık isteği gönderdim. sonra fotoğraflarına baktım. Allahım ne tatlı bir oğlun ve ne güzel mutlu bir ailen var. eşin hele sana ne kadar aşık belli her fotoğrafta. ama oğlun bir harika. nasılda babasına benziyor. sonra seninle ilgili gelişmeleri takip etmeye başladım. halada ediyorum. sürekli aklımızda dualarımızda dilimizde kalbimizde herşeyde sen varsın. heryerde konumuz sensin. Aslında sende değil o dünyalar tatlısı oğlun Atakanın... Ben senin yaşamanı en çok onun için istiyorum. Eminim ki sende onun için istiyorsundur. ve ben kalbimden inanıyorumki sen yaşayacaksın. oğlun için bunu yapmalısın bu savaşı kazanmalısın. Ben ve buradaki bütün anneler ve bizim tanıdıklarımız seni tanımayan insanlar bile senin yanında. sana dualar ediyorlar. ben biliyorum ki Allah bu dualarımızı geri çevirmeyecek. Seni Seviyoruz ve Seninleyiz. bunu sakın unutma

02/10/2012 10:25:00

Bu işin üstesinden geleceksin, iyileşeceksin tüm kalbimiz ve dualarımız seninle,güzel haberlerini bekliyoruz.... sevgilerle...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...