Gamze için iyi dilekler

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/10/2012 10:51:00

Gamze,

Yuzyuze tanismiyoruz, arkadas olarak eklesmemiz ama bunlarin hic bir onemi yok. Su an nurturia'daki herkes senden haberdar ve inan herkes senin icin bir seyler yapmaya calisiyor. Bir yandan kan vermek icin ugrasiliyor, bir yandan dualar ediliyor. Rabbim insallah en yakin zamanda sifa verecek ve sen bu hastaligi yeneceksin O'nun izniyle. Atakan sensiz buyumeyecek ve senin gibi guclu bir anne ile cok daha guzel gunler yasayacak. Lutfen moralini yuksek tut olur mu? Hepimizin aklinda ve dualarindasin.

02/10/2012 10:59:00

Sevgili Gamze,

Her ne kadar tanışmıyor olsakta yüreğim senin için atıyor  Yüzlerce hatta binlerce insanın kalbi de senin için atıyor senin için dua ediyor ve çabalıyoruz buna inan. İçimde en ufak bir şüphe yok sen iyi olacaksın . HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.

02/10/2012 11:17:00

Gamzecim,

Sen kesinlikle iyileşeceksin ve eşinle birlikte Atakan ın okuduğunu,damat olduğunu,baba olduğunu göreceksin canım! Buna yürekten inanarak söylüyorum. Rabbim tüm dualarımızı kabul edecek inşallah...

02/10/2012 11:20:00

güzel anne gamze,

şu sıralar hepimiz senin ve oğluşun için nefes alıyoruz,lütfen sen de hem oğlun,hem kendin ve tüm sevdiklerin için nefes almaya ve her şeyin iyi hatta çok iyi olacağına inanmaya devam et..

ben inanıyorum hem de kalbimin en derin yerinden..

takipteyiz her an :) 

seni seviyoruz..

02/10/2012 11:20:00

Sevgili Gamze,
Sen bu işin üstesinden geleceksin eminim.Herkes senin için tek yürek; sen de bu yürekten güç alacaksın. Seyahatten zaferle döneceğin gücü sabırsızlıkla bekliyoruz.
Dualarımız seninle...

02/10/2012 11:21:00

Burada yüzlerce belki binlerce anne senin için biraraya geldik ve dualarımızda seni andık bebeğini sana.. senide bebeğine bağışlanması için Yüce Rabbimize yalvardık ve yalvarıyoruz. Biz kendi çapımızda çaba göstermeye çalışıyoruz. Lütfen sende yitirme, yılma ve cayma. Seni tanımıyorum ama inan seninle birlikte ağlıyor ve kendimi senin yerine koyamasam dahi senin acını hissedebiliyorum.

Allah tez zamanda seni sağlığına kavuştursun bebeğinle güle oynayarak kucaklaşmayı ve annenin sana alacağı kabanı yıllarca giymeni nasip etsin inşallah...

02/10/2012 11:58:00

gelişmeleri an an takip ediyorum. İzmir'deki tanıdıklarıma da haber verdim kan için.. dua ediyoruz..

02/10/2012 12:06:00

Bu kadar anne senin için dua ederken sağlığına kavuşmaman imkansız.İyi haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz...

02/10/2012 12:08:00

ALLAH YARDIMCIN OLSUN GAMZE ANNE YAZILARINI OKURKEN GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM.SANA, GÜCÜNE İNANIYORUM BU HASTALIĞI YENİCEĞİNEDE.ALLAH SENİ SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN EMİNİM İYİLEŞİP OĞLUŞUNUN ELİNDEN TUTUP SEN GÖTÜRCEKSİN OKULUNA...  

02/10/2012 12:58:00

Tanışmamış olsak da günlerdir dualarım seninle ve ailenle.. Bir an önce sağlığına kavuşursun umarım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...