Gamze için iyi dilekler

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/10/2012 13:02:00

Bir anne olarak kaygılarını ve duygularını paylaşıyorum. Allah seni önce oğluşuna, eşine ve ailene bağışlasın. Senden gelecek sevindici haberler için dua eden anne ve anne adayı arkadaşlarının sanal da olsa yanında olduğunu bil lütfen. Sevgiler...

02/10/2012 16:02:00

Gamze,

Seninle tanismiyoruz ve bu son olanlar yasanmasa, belki de hic tanismayacaktik. Belki sadece vesiledir bu olanlar tanismamiz icin, belki senin ne kadar degerli oldugunu gormen icindir, hayata daha sıkı tutunalim diyedir.. Fazlasi degil.

Dualarimiz seninle, umarim yillar sonra birgun bunlari okurken hey gidi gunler, dersin, deriz..

Her sey cok guzel olur insallah, kendini guclu tut, saglam tut. Sevgiler...

02/10/2012 16:20:00

Tüm kalbimde ve dualarımdasın....Bu illeti yeneceksin tüm kalbimle inanıyorum buna.Sen güçlü bir annesin unutma

02/10/2012 16:43:00

bugün tiwitterda tesadüfen seninle ilgili bir paylaşım gördüm o andan itibaren dilimden dua eksik değil. önce araştırdım gerçekmi değilmi diye bir umut gerçek olmamasını bekledim sonra aradım o telefon numarasını sesini duydum hala kulağımda o biraz yorgun ve birazda kadere kızgın sesin. Allah sana herşeyden önce Peygamber sabrı versinki bugünleri sabırla atlat sonrada sağlık versin ailen ve atakanınla mutlu yaşaman için. bugünlerini atlattığın haberini alıp yanına gelmeyi istiyorum. Allah yardımcın olsun.

Arkadaşlar gamzenin eşinin yada ailesinden birisinin telefonunu bilen yada ulaşabilecek olan birisi varmı? varsa lütfen bana mail atabilirmi bfatos@hotmail.com

02/10/2012 17:16:00

Gamze, herkes o kadar içten dua ediyor, fiziken olamasa da ruhen o kadar yanında olmaya çalışıyor ki eminim atlatacaksın bu günleri. Allah bu kadar annenin dualarını geri çevirmeyecektir. Sen moralini yüksek tut, oğluna sarıl. Geri kalanı kendiliğinden hallolacak zaten, inanıyorum. Her an aklımızda adınla, dilimizde duanla varsın. 

02/10/2012 18:54:00

Gamze, Rabbim seni mucizelerine şahit olanlardan eyleyecek inşallah.. Dularımız seninle güzel anne.

02/12/2012 16:43:00

Sevgili Gamze,

İyi olacagina tum kalbimle inaniyorum. İyi olacaksin ve Atakan'la, esinle mutlu, uzun bir omrun olacak insallah. Sen de inan buna olur mu? Daha yapacak bir suru aktiviteniz var ;) Dualarimdasiniz.

İcten sevgilerimle,

Zehra

02/13/2012 21:26:00

canım benm ...

Dualarımız seninlee...inanıyorum umut ediyorummmm atakan annesiz kalmıcakkk o korktukların olmıcakkk buna inanmak istiyorum 
iyi ol iyileş oğluna sarıl istiyorumm
yazamıyrum ağlıcamm tutamıyorum ...seni duyduğumdan beriii inan aklımdan çıkmadınn bende bi anneyimm seni okadar iyianlıyorum ki ...
elimden ne gelirse yapıcam çevremi uyarıyorum donör olamları için bilgi veriyorum 
kısmetse cuma eşimle bizde gidicez gönllüolucaz
inşallh sennn ve diğer ilik bekleyen hastalara yaşama sevincii olucazzz
Allahım seni oğluna bğışlasınnn ne olurrrr

bütün dualarımız seninle

02/16/2012 13:41:00

bütün dualarımız seninle yaşadığın kötü günleri unuttum oğluna sıkı sıkı tekrar sarılacaksın umudu asla kaybetme ALLAHIM seni sevdiklerine bağışlasın

02/18/2012 13:12:00

"GÜNDE 1000 KİŞİNİN KAN SONUCUNA BAKABİLECEK KAPASİTELERİ VAR. BİZZAT BEN BİLİYORUM BUNU. 15 KİŞİ FELAN DEĞİL YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN LÜTFEN. T.C. NO YAZILMALI EVET. NE OLUR VAZGEÇMEYİN TÜM HASTALAR İÇİN DEVAM EDELİM." yazmışsın Seninleyiz Gamze'ye. Bunca yol katedilmişken. Nerdeyse tüm anneler senin için örgütlenmişcesine çalışırken bunca insan seni ve umudu olduğun bir dolu insan için dua ederken kimse vazgeçmez Gamze. Kimse senden vazgeçmez canım. Güzel şeyler düşünmeye çaba göster lütfen Atakanına doğum gününde kavuşmanı canı gönülden diliyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...