Gamze için iyi dilekler

Ynt: Gamze için iyi dilekler

02/18/2012 13:38:00

gamzeli annem güzel annem seni tanımadan seninle tek yürek olan bu kadar çok anne varken sen sağlığına en kısa zamnda kavuşacaksın inanıyorum ben buna ......rabbim bu kadar çok duayı ,çabayı, pozitif enerji topunu ümidi karşılıksız bırakmaz biz buna yürekten inanıyoruz ....lütfen sende inan ...rabbim seni atakanına bağışlasın her namazda dualrımdasın ...hatta komşumun senden haberi yokken onun bile rüyasına girmişsin tesadüf paylaştı benle rüyasını eğer rüyamız yorumladığmız şekilde sonuçlanırsa anlatıcam tüm detaylarıyla sana ben ilk dinlediğim günden beri umnudum 1000e katlandı sende umudunu kaybettme nolurr atllatacaksın bu imtihanı yüreğimiz dualrımız seninle...güzel annem sağlıkla kal inşallah... 

02/18/2012 20:43:00

Arkadaslar,
Mumkun oldugunca su videoyu paylasirsaniz kemik iligi bagislayici sayisini arttirabiliriz.

http://www.youtube.com/watch?v=wLaAMULPmS4

02/18/2012 21:38:00

eveet gamzemiz:)senin Allah katında özel bir yerin olduğuna inandım,senin sayende binlerce insan belkide hayatında duymadığı 'ilik vericisi olabilirsin' lafını duydu,öğrendi.benki bir öğretmenim,duyardım haberlerde filan iliğe ihtiyacı var şu hastann diye ama bilmezdim benimde verebilebileceğimi.sadece o hastanın akrabaları uyarsa veribilir diye biliyordum.senin vesile olduğun şey her kula nasip olmaz canım,senin vesile olduğun bu farkındalığı sürdüreceğiz canım,sen iyileşince hep beraber devam edeceğiz buna,topluma yayarak bu konuda bilinçli insan sayısını artırarak bütün hastalara umut olacağız,bu sayede hangimizin başına gelirse hemen bulabileceğiz donörümüzü,seni kurtuldun sayıyorum artık ben,buna yürekten inanıyorum,Allah ın izniyle bulunacak ilik ve sen yine burada içimizde olacaksın,Atakan ın büyürken yaşadığı herşeyi paylaşmaya devam edeceksin,kalbimizde,dualarımızda,hayatımızdasın artık,kendine iyi bak ve çabuk iyileş,Atakan ın doğum günü resimlerini burdan paylaşacaksın bizimle:)))

02/18/2012 21:42:00

dualarımız,yüreğimiz hep seninle.güzel günler yakın....mutluluğu elinle tutp hepimize savurcaksın ve inanıyoruz ki atakanla geçirdiğin mis kokulu güzel günlerin katlanarak artacak.
herşey çokkkk güzel olacak.....:)))

02/28/2012 10:25:00

Sana senin blogunda da yazmıştım Gamze'cim.
hepimiz ve asıl önemli olan sen hissediyoruz ki sen oradan  sağ salim Atakan'ına koşacaksın. İyileşip çıktığında da vapur sefası yapacağız. Miniklere simit veririz, onlar da kuşlara yedirirler.

Moralini yüksek tut ki çarçabuk geçsin zaman,

sevgiler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...