HAYDİ ADANA İLİK DONÖRÜ OLMAK İÇİN KAN VERME SIRASI BİZDE

02/22/2012 09:48:00

23.ŞUBAT saat 13:00 'de Yüreğir Başkent hastanesi b binası önünde toplanıp ilik donörü olmak için kan vereceğiz.haydiii belkide senin kanın can olacak...

Ynt: HAYDİ ADANA İLİK DONÖRÜ OLMAK İÇİN KAN VERME SIRASI BİZDE

02/22/2012 09:57:00

Bir Adana'lı olarak,orada yaşayan dostlarıma bu linkle birlikte iletmek isterim. Çok sevindim :)

02/22/2012 10:44:00

benim ailemde adanada, ilettim herkese:)

02/22/2012 13:55:00

Biz sağlık ocağından vermiştik, gönderdik, ama çevreme duyuracağım...

02/22/2012 13:57:00

Ben geçen hafta işyeri revirinde kan aldırıp Yurtiçi kargo ile gönderdim. Kan tüplerini önce paketleme köpüğüne sardım sonra şeffaf naylon poşete koydum. Bir problem olmadı. Yarın Başkent'e gidemeyecek arkadaşlar daha sonra herhangi bir sağlık ocağında kan aldırıp kargoyla gönderebilir. Tek dikkat edilmesi gereken şey kanları sabah aldırmayın, öğleden sonra aldırın, hatta ne kadar geç aldırırsanız o kadar iyi. Kargo araçları akşam yola çıkıyor. Boşu boşuna şubede yola çıkmayı beklemesin tüpler.

02/22/2012 20:31:00

yarın bize katılan yokmu arkadaşlar

02/23/2012 06:50:00

annemle birlikte öğlen 1 de ordayız .. 

02/23/2012 10:19:00

bugün gelemeyecek olanlar daha sonra gönderecekler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...