meryem arkadasimizin kardesi fazilet icin..

<12>

Ynt: meryem arkadasimizin kardesi fazilet icin..

06/07/2012 13:40:00

Arkadaslar,

Ne diyecegimi bilemiyorum. Dualarinizdaki tum guzellikler hep karsiniza ciksin. Kardesimin kontrol edilemeyen kan degerleri dusurulebilmis. Baska kanama riskleri azaldi, mide kanamasi devam etse de kontrol altinda. Telefonda konusabildim onunla (tanisamadiklarimiz icin yazayim, yurtdisinda ABDde yasiyorum ben) , soyledim dualar okudugunuzu. Allah razi olsun dedi, konusamadik cok. Cok etkileyici bir sey bu yaptiginiz.

Tekrar cok sagolun.

06/07/2012 15:01:00

asna + 100 (okunmus)

ben 944 daha aliyorum;

son hali:

dagitilmis: 2944
kalan:       1500 
=============== 

Avbi +100
Florian +100
Gülden +100
cınareylülberfin+500
elifce + 300
elif_ceylin_ayten +250
Revve +100
İpekperi +100
banu_ebru +150
meowwow +200
asna +1044

Acil sifalar diliyorum arkadasim.

06/07/2012 18:27:00

Arkadaslar cok cok tesekkur ederim ilginize. Su an daha iyi durumda. Kanama bitmis degil ama ciddi durumda da degil artik. Telefonda konustuk, sesi iyiydi. Iyi tarafindan bakiyoruz, kan bu derece sulanmissa akcigerdeki ve bacaklarindaki pihtilar da erimis olabilir. Akcigerdeki cok hayati risk yaratiyordu. Simdi yeni pihti olusmamasi ve kandaki sorunun sabitlenmesini umuyoruz. Artik bu son olsun insallah.

Dualariniz icin cok cok tesekkurler.

06/08/2012 00:06:00

Cok sevindim Meryem :) Cok guzel haberler :) Bundan sonra hic sIkIntisi olmasin, hastanelerle kotu bir hatirasi olmasin insallah :)

06/09/2012 09:23:00

50 tane okuyabilirim

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...