İlik başarıyla nakledildi!!! :))))

Ynt: İlik başarıyla nakledildi!!! :))))

05/20/2012 13:39:00

harika bir haber,darisi diger bekleyenlerin basina,Rabbim kimseyi caresiz birakmasin

05/21/2012 08:55:00

Çok çok çok güzel bir haber. Allah bir daha böyle acılar göstermesin

05/21/2012 09:13:00

çok şükür 

şimdi herşey gönüllerince olsun 
musmutlu upuzun sağlıklı  yıllar versin Allah

05/21/2012 09:16:00

Ne güzel. Allah sağlık sıhhat versin bundan sonra da inşallah.

05/21/2012 12:49:00

Süper ya, yaşasınnn

05/22/2012 14:03:00

Gamze'nin ve Atakan'ına ve ailesine kavuşacağı ve bir daha hiç ayrılmayacağı anın bir an önce gelmesini tüm kalbimle diliyorum.

05/22/2012 14:26:00

Eşinin bugün yazdıkları face'e

Herkese günaydın. Bugün Gamze nin +4 Günü (yani nakil sonrası 4.gün). Biraz zor günler geçirdik dün ve bugün son bir kemoterapi daha veriliyor, sebebi nakli yapılan iliğin yerleşmesini kolaylaştırmak için; verilen kemoterapi ağır olduğundan hem stres, hem korku yaratıyor oda morali olumsuz etkiliyor. 15 gün kadar derin nötröpeni yani vücudun tüm enfeksiyonlara karşı hiç bir direncinin olmadığı dönemdeyiz, ta ki yeni hücreler çoğalıp kan değerleri artana kadar. Gamze haliyle biraz yorgun ve aşırı halsiz ama iki gündür olumlu cümleler kurabiliyor. Herkesin desteğine iyi niyetlerine minnettarız. SAĞLIKLA KALIN.

05/26/2012 13:07:00

Super! Cok, cok sevindim.. Biraz daha dayanin, cok guzel gunler bekliyor sizi... Sevgiyle...

:)

05/27/2012 19:21:00

iyi haberler için teşekkürler müge, tez zamanda iyileşip eskisinden de güçlü ayağa kalkacak inşallah gamze...aklımız, kalbimiz, dualarımız sizinle

05/29/2012 08:01:00

çok şükürr inşallah bu süreci de biraan önce atlatıpp kuzusunun yanına dönerr:))çok teşekkürler müge bu haberiri bizle paylaştığın için :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...